Hlasování: "Proč raiduješ?"

Gear
14%
10
Spoluhráči
21%
15
Týmový úspěch
25%
18
Fun na TS/chatu
17%
12
Logy
4%
3
Setrvačnost
14%
10
Nemám co jiného na práci
3%
2
Jiné
1%
1
Celkem hlasů : 71
Corleen
Blood Elf
Warlock
Corleen
Race: Blood Elf
Class: Warlock
Příspěvky: 130
Registrován: 21 dub 2015, 12:53
Bydliště: Havířov
Corleen

Proč raidujete?

Příspěvekod Corleen » 21 led 2016, 14:33

Generální průzkum v guildě, co konkrétně Vás přivádí k tomu, že minimálně 9 hodin týdně trávíte raidováním. Pokud Váš důvod není v anketě, napište ho do postu :)
Naposledy upravil Corleen dne 21 led 2016, 16:30, celkově upraveno 2

Celysak
Blood Elf
Monk
Celysak
Race: Blood Elf
Class: Monk
Příspěvky: 311
Registrován: 05 srp 2014, 23:25
Celysak

Re: Proč raidujete?

Příspěvekod Celysak » 21 led 2016, 15:44

Jelikož jde označit jen jedna možnost, tak nehlasuji, protože důvodů mám více.
Osobně si rád dojdu pro nějaký ten gear, který mi boostne staty přesně pro gameplay, který upřednostňuji.
Díky tomu si zároveň mohu i zlepšit logy, které nebudu lhát, jsou hezkým polechtáním ega..když vím, že ve světě je přes 5000 MW monků, kteří mají logy z mythicu a já jsem v první stovce, někde v desítce .. koho by to nepotěšilo :D
Hraju to také díky těm lidem, kteří raidují se mnou, měl jsem to takhle i v předchozích guildách. Abych se přiznal tak za pětileté působení na offiku jsem "vystřídal" pouze 3 guildy, v té první, Guards of Booty, jsem strávil skoro 2 roky, jelikož mě tam dotáhl kamarád, se kterym se občas i teď jdem napít. Z guildy jsem odešel na konci TBC, kdy byla guilda ve dlouhodobější fázi rozpadu a tudíž se tam už ani nedalo raidovat.. a i tak jsem šel následně do guildy, kam přešla většina raidujících spoluhráčů a to do guildy Guardians of Lordaeron, kde jsem zastával funkci off tanka po zbytek TBC a do WotLKu šel následně jako Balance druid s Resto Off specem. Tahle guilda mi byla útočištěm dalšího roku a pár měsíců, v téhle době mě WoW přestávalo bavit, jelikož se stále chodilo ToGC a Citadela byla v nedohlednu. Tudíž následovala 2-3 letá pauza .. už nevim jak dlouhá byla :D
Mezitím jsem projel pár freeček a následně se dostal do guildy, kde hrála Emiko a ostatní z její party, tj. guilda The Dragons, odkud ti nejlepší odešli na offik sem do guildy .. když mi končila OFFIK pauza, měl jsem dvě možnosti .. jít zpět do GoLu za lidmi, se kterýma jsem pár let nemluvil a skoro je už neznal..nebo jít za Emiko do Stříbrné Legie. Tak jsem se dostal sem, vyexpil si postavy a začal v MoP raidovat v R2, nejdříve jako healer, pak jako tank..následně zase jako healer :D což přišlo po krizi, kdy jsem na pár měsíců skončil a vlastně se vrátil online jen díky prvnímu srazu co byl :)
V guildě jsem už přes 2 roky a valnou hromadu znám osobně, jak z prvního, tak i druhého srazu :) a to je pro mě dostatečný důvod tu zůstat, dokud raid grupa funguje.
S tímto kolektivem je zároveň spojena i ta "Fun na TS/chatu", protože když ty lidi znáš lépe, můžeš si dovolit víc :D Tohle teď patří tobě ty židovská kurvo Elyzi :D
S tímhle vším je pro mě Raidování i odpočinek od povinností a starostí, které mám v Addonu zvaný Real Life a můžu bez problémů vypnout a neřešit nic než raid :) i když se občas vyjadřuju krásně foneticky cholericky :D
Takže já nehlasuji za žádnou z možností, protože u mě platí naprosto všechny.
Heal Officer & Sarcastic Pesimist

Corleen
Blood Elf
Warlock
Corleen
Race: Blood Elf
Class: Warlock
Příspěvky: 130
Registrován: 21 dub 2015, 12:53
Bydliště: Havířov
Corleen

Re: Proč raidujete?

Příspěvekod Corleen » 21 led 2016, 16:29

Editnuto, každý může označit všechno :D
Za mě je to setrvačnost, po tak dlouhé době strávené u jedné hry se mi to nechce nějak opustit.

Eveliss
Tauren
Warrior
Eveliss
Race: Tauren
Class: Warrior
Příspěvky: 290
Registrován: 10 bře 2015, 20:26
Eveliss

Re: Proč raidujete?

Příspěvekod Eveliss » 21 led 2016, 19:27

Já to hraju jen proto abych mohl v létě na sraz a vidět škaredé věci

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Proč raidujete?

Příspěvekod Coldbone » 21 led 2016, 20:36

Dobré téma. Tuhle otázku si kladu s ubíhajícími lety častěji a častěji. Do teď si na to nedokážu 100% odpovědět - obzvlášť, když se člověk podívá na FB nebo Instagram, kam jeho vrstevníci spamují fotky 2. várky dětí. Když se nad tím teď zkusím opět zamyslet, tak to zkusím rozepsat do několika málo bodů:

1. Soutěživost - téměř 15 let jsem hrál basketbal stylem 5x týdně trénink o víkendu 2 zápasy a mezi tím posilovna. Bohužel tahle éra skončila ve chvíli, kdy jsem si komplikovaně přetrhal vazy v koleni (při rozcvičování před zápasem - prostě talent). Na tréninku soutěžíte se spoluhráči o víkendu s protihráči. V posilovně soutěžíte sami se sebou. Díky tomu se ve mě asi vypěstovala místy až nezdravá soutěživost. Ta se přenáší i do her a proto když něco dělám, tak se to snažím dělat pořádně, abych mohl soutěžit s nejlepšími - někdy se daří více, někdy méně, ale o tom to přesně je - příště se to zase snažit vylepšit.

2. Logy - jsou zajímavá záležitost díky které se částečně porovnáte s ostatními. Baví mé se v nich občas pošťourat. Ony mají ale i negativní stránku, protože přehnaná honba za co nejlepším DPS nás občas stojí úspěšný a rychlý kill bosse.

3. Parta - To je něco co možná paradoxně brzdí moji přehnanou soutěživost. Protože je pro mě důležité nejen to jak se daří mně, ale i to jak se daří "týmu". Egoistický přístup nikam nevede a občas je třeba se obětovat v zájmu ostatních. S partou samozřejmě souvisí i atmosféra na raidu. Je tu spousta lidí se kterými bych si měl nejspíš co říct i v RL a doufám, že to nějak doklepeme do nějakého srazu (letos mě snad na svatbě nikdo za svědka chtít nebude).

4. Guilda - Souvisí s bodem č.3. Jsem tu asi rok a čtvrt a nějakým způsobem mě Lotky částečně zapojil do rozhodování o směřování guildy a já se tak cítím spoluzodpovědný za zdejší dění.

5. Odpočinek - Mám celkem psychicky náročnou práci. Při hraní her prostě vypnu a soustředím se na jiné záležitosti. Ještě lepší je, když je s kým hrát.

6. Setrvačnost - "Wow hraji již 8 let (Z toho 4 na ofiku) a o WoW vím úplně vše, Mám 17k+ achievementů. Hraji jak PvP tak PvE." "- Michmajstrcz -" close enough :D

7. Lotky - Kolem Vánoc jsem se po pravdě chtěl na vše vykašlat. Hlavně Lotky byl důvod proč jsem se na to nevykašlal... odpustím si další komentář, aby se senilnějící Lotky dojetím nerozbrečel.

P.S.: Evelissi, ty jsi pako... "škaredé věci" :D :D

CB

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: Proč raidujete?

Příspěvekod lotky » 22 led 2016, 11:31

Je to jistý způsob socializace.

I když u mě by byl jistě zajímavější dotaz na to, proč tak dlouho vlastně leaderuju (bratru už vlastně přes 10 let, když to posčítám), ale to je trochu jiné vyprávění a jiný příběh :)
GM of Silver Legion

Eveliss
Tauren
Warrior
Eveliss
Race: Tauren
Class: Warrior
Příspěvky: 290
Registrován: 10 bře 2015, 20:26
Eveliss

Re: Proč raidujete?

Příspěvekod Eveliss » 22 led 2016, 15:16

škaredé věci to možná vyznělo špatně. :D. Myslel jsem to jako poblité věci, hučíčí záchodové scény, vylité panáky za zády a tak :D. Ale i kdybych to myslel jinak je to stejně funny :D Těším se na léto už to rezervujte !

Nemiroff
Blood Elf
Paladin
Nemiroff
Race: Blood Elf
Class: Paladin
Příspěvky: 177
Registrován: 05 říj 2014, 21:46
Nemiroff

Re: Proč raidujete?

Příspěvekod Nemiroff » 08 úno 2016, 16:20

Celysak píše:Jelikož jde označit jen jedna možnost, tak nehlasuji..............



Moc dlouhé, to číst nebudu, sorry puso :D

Fed
Orc
Hunter
Fed
Race: Orc
Class: Hunter
Příspěvky: 164
Registrován: 05 bře 2015, 11:38
Fed

Re: Proč raidujete?

Příspěvekod Fed » 22 úno 2016, 16:43

1.zabijat deti, aj ked len vlastne- opakovane - nemozne a nelegalne - preto treba dat dole impov - a to asap ;)
2.zabit klientov, susedov, politikov - tiez nelegalne -- treba zabit nejakeho bossa a trash medzi tym

-ale aby ste si nemysleli ze som krvelacny psychopat:
raidy su pre mna alternativou socializacie, lepsie sa pije s niekym s kym wipujete, v teple domova, ako s random fajciarmi v krcme :D a je fajn furt neriesit len decka, financie, politiku a pracu, a za fail dostat maximalne kick z raidu miesto tucnej pokuty od danoveho uradu ;) , gear a logy su ta ceresnicka na torte k adrenalinu po first kille bossa

sorry za chybajuce znamienka a blbosti v texte - nechce sa mi....
Fed.

cron

Přihlásit se  •  Registrovat