Celysak
Blood Elf
Monk
Celysak
Race: Blood Elf
Class: Monk
Příspěvky: 311
Registrován: 05 srp 2014, 23:25
Celysak

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod Celysak » 02 lis 2015, 13:24

Tak co dnes :) ja bych opět kolegu nejradši nakopal do prdele a kamionem mu přejel rozkrok... ale pak jsem si uvědomil, že na kamion nemam řidičák..takže ho asi jen nakopu a zaškrtim.. od 9 hodin lítám jak debil a dodělávám vše na co se vysral..co váš den?
Heal Officer & Sarcastic Pesimist

Darviel
Blood Elf
Hunter
Darviel
Administrátor
Race: Blood Elf
Class: Hunter
Příspěvky: 119
Registrován: 05 srp 2014, 23:28
Bydliště: Město
Darviel

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod Darviel » 02 lis 2015, 14:18

Na hovno míšo, co si budeme povídat. Nevyspal jsem se, nemohl jsem spát a zkoušel jsem i rotaci. Nestihl jsem přednášku s pepou a mám tam "Péčko", na druhou stranu jsem zase jako jedinej zodpověděl otázku a dostal jsem "Plusku", tak snad se to vyrušilo a jsem zase na nule :D

... a to mě ještě asi čeká večer ten raid :(

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod Coldbone » 02 lis 2015, 15:43

Darvieli, za tou poznámkou o raidu máš špatného smajlíka. Na raid se chodí zásadně ra-dost-ně.

Můj dnešní den se od jiných pracovních dní věru moc neliší. Jediným rozdílem snad je jen to, že mám dnes o něco méně práce než jindy. Což se zase velice rychle vykompenzuje již brzy a opět nebudu vědět kde mi hlava stojí.

... naštěstí mě ještě asi čeká večer ten raid :D

Nemiroff
Blood Elf
Paladin
Nemiroff
Race: Blood Elf
Class: Paladin
Příspěvky: 177
Registrován: 05 říj 2014, 21:46
Nemiroff

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod Nemiroff » 11 lis 2015, 17:07

Lidi začínáte mi dost chybět, nicméně čas na to abych tu pravidelně mohl být 3x týdně a raidovat na 100% (95% blood elf rasa, 5% skill) stále nemám a dokud nedodělám tu zasranou bakalářku, tak asi ani mít nebudu. Taky mě dost děsí představa, že bych měl ještě cca rok drtit Archimonda a WOD celkově, než přijde Legion... Takže uvidíme, ale každopádně nejpozději pár měsíců před Legionem mě čekejte zpět mezi Vámi. Možná dřív, ale to nedokážu slíbit. :-(

Držte se, nehádejte se, hrajte za blood elfy, netrapte vedení a hlavně toho starce Lotkyho :D... A berte si příklad s Coldbona a jeho transmogů, jako jediný trochu pochytil umění v tomto směru, než jsem skončil :D

GL & HF

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod Coldbone » 12 lis 2015, 16:35

Pff. Prej bakalářka! My BE přece zvladáme vše. Nicméně vyhlížím dobu kdy si spolu třeba někde zase wipneme! Jinak sleduj stránky. Jedu si (nikdo jiný to nečte) tam takový blog.

cron

Přihlásit se  •  Registrovat