Darviel
Blood Elf
Hunter
Darviel
Administrátor
Race: Blood Elf
Class: Hunter
Příspěvky: 119
Registrován: 05 srp 2014, 23:28
Bydliště: Město
Darviel

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod Darviel » 29 říj 2015, 09:34

Takže mílý míšo, vstal jsem v 5:30 a šel si dát čajíček a následně sprchu. Po sprše jsem chvilku máčkl garzonky. Následovala další vlna probuzení šokem - vyjití z domu a cesta na nádro s mojí dřevěnou nohou (včera jsem měl křečka). Strašně moc jsem si užil cestu, vlak měl zpoždění jen 5 minut a potkal jsem spoustu milých lidí! Teď si budu strašně moc užívat vyuku sdělovačky, po které pojedu hnedka dom a nejspíš si i lehnu.

Takhle ti to stačí? :D

Celysak
Blood Elf
Monk
Celysak
Race: Blood Elf
Class: Monk
Příspěvky: 311
Registrován: 05 srp 2014, 23:25
Celysak

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod Celysak » 29 říj 2015, 10:09

To je ono! Takhle to má vypadat :D ... no já dřepim v práci a už vymýšlím plány jak se zbavit kolegy, protože nechal od včerejška otevřený šuplik, kde je pokladna..nabírá to grády každým dnem :D
Heal Officer & Sarcastic Pesimist

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod lotky » 29 říj 2015, 12:47

6:45 první budík
6.50 druhý budík
6:55 třetí budík
7:00 čtvrtý budík
7:05 pátý budík
7:10 šestý budík => zaspal jsem
7:30 -> 7:50 cesta do práce
8:00 start práce
12:00 začátek obědu, který jsem celý strávil u fotbálku
12:30 konec oběda
12:47 teď...
GM of Silver Legion

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod Coldbone » 29 říj 2015, 14:57

Jinak Celys. Můj den v práci začal celkem klidně. Nicméně klidu jsem si dlouho neužil. Přišla malá pohroma v podobě jisté nepřesnosti v mém úsudku a praktickém provedení konstrukční prácena jedné ze starších zakázek. Po úvodním zděšení a zjištění možnosti celkem jednoduché nápravy se tak mé srdce opět uklidnilo na běžných 120 tepů za minutu (dlouhodobé pití redbullu prostě zanechává následky). Vesele si tedy teď pokračuji v klidném přemýšlení a konstruování na současné zakázce. Znepokojuje mne jen, že Darv nepodal zprávu o stavu ranní stolice (byla-li?) a já si pak dělám (snad zbytečné) obavy o jeho zdraví. Trochu neklidu ve mně vyvolává i Lotkyho životospráva. První pochybná zmínka o jídle až ve 12:00 - to není úplně ideální... Aby nám ještě aspoň pár tisíciletí vydržel...

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod lotky » 29 říj 2015, 15:21

Co se týče mé životosprávy:
Od cca 8 hodin ráno neustále něco ukusuji, od té doby jsem zkonzumoval 4 rohlíky, 1 jogurt, několik plátků sýra, asi cca 150g šunky a k tomu nějaké to rajče a salátová okurka. Teplé jídlo budu mít doma. Doufám, že toto ruší všechny pochybnosti o mé životosprávě!
GM of Silver Legion

Celysak
Blood Elf
Monk
Celysak
Race: Blood Elf
Class: Monk
Příspěvky: 311
Registrován: 05 srp 2014, 23:25
Celysak

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod Celysak » 29 říj 2015, 15:58

Alespoň někdo si žere :D já měl v půl deváté sušenku, od té doby jen balení mentosek.. je těžké najít jídlo, které dává multistrike.. :D
Heal Officer & Sarcastic Pesimist

Darviel
Blood Elf
Hunter
Darviel
Administrátor
Race: Blood Elf
Class: Hunter
Příspěvky: 119
Registrován: 05 srp 2014, 23:28
Bydliště: Město
Darviel

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod Darviel » 29 říj 2015, 19:25

Upřesním zbytek. Přijel jsem do školy a cestou potkal kolegu. Různě jsme hejtili až jsme pomalým tempem došli do ústavu. Cestou jsem mimochodem sežral rohlik v párku (drsoně s hořčicí) a zakoupil balenou "dobrou vodu". Během vyuky sdělovačky jsem zjistil, že tohle bude asi jeden z předmětů které neudělám... vyskytuje se tam příliš sprostých slov z matematiky 3, kterou jsem neměl šanci tento rok do rozvrhu vtěstnat. Mnoho fourierových-cosi, moc integrace a ještě víc úprav z mat3. Po hodině a půl opisování a snažení se pochopit, co jsem to vlastně zažil následoval opětovný pomalý přesun na nádraží... a tam, tam se to stalo!

Koupil jsem si opět drsoňě s hořčicí, kitkat z automatu a doplatek do jedničky (s tou dřevěnou nohou se fakt blbě stojí). Vlak měl nějakou tu minutu zpoždění, jako vždy, tak jsem využil lepší čekárny. Když vlak přijel (asi po 10ti minutách misto ohlášených 5ti - mimochodem normální stav) jsem zjistil, že nemá jedničku, ba že dokonce je složen ze soupravy z osobního vlaku odhadem tak z 60. let (lotky je zřejmě pamatuje). Po velmi komfortní jízdě následoval přesun na vlak osobní do mého velkoměsta a protože jsem neměl ani korunu, tak i doba hladu (cítím se jak africké dítě).

A tak jsem se jal zpracování garzonek a vyčkával na matku, s níž jsem měl jít do muzea karosářství (asi 200m od domu, ty lupeny zdarma tenhle měsíc končí). Byl jsem celkem pozitivně překvapen prací a množstvím materiálů, co kolem toho vyhrabali. Následoval gyros v pečivu a přesun domů.

Doufám že jsi měl míšo taky tak pestrý den!

Edit: pro studenou kost: Už mám třetí den sračku, ráno mne to trochu tlačilo, ale mám pevné svěrače, takže jsem to přežil až do večera. Jen nevím, co na to jan tleskač.

Dependable
Undead
Rogue
Dependable
Race: Undead
Class: Rogue
Příspěvky: 165
Registrován: 22 bře 2015, 16:15
Dependable

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod Dependable » 30 říj 2015, 17:18

tak aby som nezaostával s denným stravovaním, tak na internáte to u mňa prebieha nasledovne
budík
pivo, pivo
prednáška / seminár
pivo, pivo, pivo
poobedný šlofík
pivo, pivo, pivo, rum, pivo, pivo
spánok

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod Coldbone » 30 říj 2015, 17:39

Depe ty vydrzis během slofiku bez piva, nebo más napíchnout nějakou vnitrožilní verzi?

Dependable
Undead
Rogue
Dependable
Race: Undead
Class: Rogue
Příspěvky: 165
Registrován: 22 bře 2015, 16:15
Dependable

Re: Tohle musí přestat

Příspěvekod Dependable » 30 říj 2015, 21:24

to mám dycky dojížďak, aby som sa nestal závislý :D inak si vždy pichám iba marihuanu medzi prsty na nohe :D

cron

Přihlásit se  •  Registrovat