Nemiroff
Blood Elf
Paladin
Nemiroff
Race: Blood Elf
Class: Paladin
Příspěvky: 177
Registrován: 05 říj 2014, 21:46
Nemiroff

Legion

Příspěvekod Nemiroff » 06 srp 2015, 21:25

Chci slyšet vaše dojmy, myšlenky, názory.

Já jsem z toho uplně v piči, konečně, opakuji konečně budu schopný získat Ashbringera :D

Pak teprve poznáte, že paladin je ta nej classa :D

Eveliss
Tauren
Warrior
Eveliss
Race: Tauren
Class: Warrior
Příspěvky: 290
Registrován: 10 bře 2015, 20:26
Eveliss

Re: Legion

Příspěvekod Eveliss » 06 srp 2015, 21:40

No já se toho bojím z WoD sem si říkal epic super wtf, a teĎ vidíme jaká je to sračka. Z legion nemám ani ten wtf moment.. tak aby to nebyla sračna na entou :D

Corleen
Blood Elf
Warlock
Corleen
Race: Blood Elf
Class: Warlock
Příspěvky: 130
Registrován: 21 dub 2015, 12:53
Bydliště: Havířov
Corleen

Re: Legion

Příspěvekod Corleen » 06 srp 2015, 22:31

Neviděl jsem to video (má cca 2h), jen četl shrnutí na mmo-c. Vypadá to, že přitáhnou hned několik známých tváří do hry - illidana,azsharu,Xaviuse..v emerald nightmare možná i N'zoth.
Zajimavá je věta "wow players will be shocked" , zatím žádné zásadní inovace kromě oddělení pvp a pve talentů/skillů nevidím, uvidí se časem, snad dostanu přístup na betu někdy v raném stádiu.
Určitě si to koupím (až to ale vyjde, žádný preorder) a zahraju, jestli to bude bomba nebo shit se nedá teď posoudit.
Z minulých expanzí víme, že velká část věcí oznámených při představení expanze byla nakonec scrapped, a expanze měly zpoždění, takže vše beru s rezervou.
Třeba přidají něco nového a zajimavého, třeba teď mě ve wow skoro nic nebaví, a raidy taky jednou omrzí.

Eveliss
Tauren
Warrior
Eveliss
Race: Tauren
Class: Warrior
Příspěvky: 290
Registrován: 10 bře 2015, 20:26
Eveliss

Re: Legion

Příspěvekod Eveliss » 07 srp 2015, 06:28

A nebo spoustu věci nebude viz Farahlon atd..

Nemiroff
Blood Elf
Paladin
Nemiroff
Race: Blood Elf
Class: Paladin
Příspěvky: 177
Registrován: 05 říj 2014, 21:46
Nemiroff

Re: Legion

Příspěvekod Nemiroff » 07 srp 2015, 06:40

Jo toho se bojim taky, že všechny ty super věci v tom videu nakonec zrušej a odůvodněj to nějakým hovnem jako že by to nebylo FUN a nebo že to nestíhaj, jak je jejich zvykem, ale zase na druhou stranu beru to tak, že jejich počet hráčů padnul o brutální číslo a tak si snad uvědomují že s náma znova vyjebat by nebyl dobrý nápad a že by raději měli opravdu dodržet co slibují. Ty věci do hry vypadají cool, nová classa mě teda vůbec neláká, neboť nesnášim warlocky, všechny tyhle fel energy/chaos hovna mrdky, v žádné RPG hře mě nikdy nebavil nekromancer a tyhlety píča classy (neuražte se lockove :D), taky je warlock (spolu s rogunou) jediné povolání, které jsem ve wow ani nikdy nevyexpil.

Takže budem doufat, že se z WOD poučili a že na tom makaj už od té doby co se očividně nevěnují WOD a že to dotáhnou k dobrému konci.

Laeril
Blood Elf
Mage
Laeril
Race: Blood Elf
Class: Mage
Příspěvky: 29
Registrován: 20 dub 2015, 22:00
Laeril

Re: Legion

Příspěvekod Laeril » 07 srp 2015, 08:12

Nepozeral som to odzačiatu, začal som na streme asi polhodku po začiatku, artifatky vyzerali super, emerald dream + konečná smrť guldana hype, ak neposerú tie class halls či čo to má byť tak to môže byť tiež fajn, nová classa ma nezaujala až tak akoby som chcel (vyexpím ju určite, ale ostanem pri niečom starom radšej), najviac sa však páčilo https://ctrlv.cz/bcO3 LOL
Snáď sa poučili z WoDka, času na tom mali dosť a ešte do vydania to tiež bude trvať, modlím sa za betu ^^
[20:36:13] [I] [Redior]: why you played on drakthul where you arent from czech or slovakia?
[20:36:31] [I] [Airye]: ty jsi jinej autista :>

taurentoostronk
Tauren
Death Knight
taurentoostronk
Race: Tauren
Class: Death Knight
Příspěvky: 26
Registrován: 18 črc 2014, 21:44
taurentoostronk

Re: Legion

Příspěvekod taurentoostronk » 07 srp 2015, 11:44

S WoD oznámili timewalking a spoustu dalších věcí které jsem ještě neviděl a nebo vypuštění trvalo rok a půl, jedna z největších herních společností se chová jako by měli team o 10lidech :roll:

Po 2 měsících vydání datadisku lidi zase zjistí že se až tak moc nestalo a půjde to dolů jako vždy :D

A stejně největší důvod proč jsem přestal hrát a se mnou půlka friend listu je že pokud hledám parťáka na arény s aspoň 2500+xp tak strávím 20hodin během 5 dnů spamem do tradu a stejně nikoho nenajdu. A stačilo by jen možnost mít více arena teamů. Ten kdo má 2800 rating těžko půjde arény s někým koho nezná. Mi poslali 7 dnů hraní tak to jdu zkusit 8-)

Snáď sa poučili z WoDka


:lol:

Nemiroff
Blood Elf
Paladin
Nemiroff
Race: Blood Elf
Class: Paladin
Příspěvky: 177
Registrován: 05 říj 2014, 21:46
Nemiroff

Re: Legion

Příspěvekod Nemiroff » 08 srp 2015, 07:42

Survival Hunters will be a melee class with pet going forward.


Tak to zní podle mého názoru hodně zajímavě, to si rozhodně zkusím :-)

Laeril
Blood Elf
Mage
Laeril
Race: Blood Elf
Class: Mage
Příspěvky: 29
Registrován: 20 dub 2015, 22:00
Laeril

Re: Legion

Příspěvekod Laeril » 08 srp 2015, 10:29

[20:36:13] [I] [Redior]: why you played on drakthul where you arent from czech or slovakia?
[20:36:31] [I] [Airye]: ty jsi jinej autista :>

taurentoostronk
Tauren
Death Knight
taurentoostronk
Race: Tauren
Class: Death Knight
Příspěvky: 26
Registrován: 18 črc 2014, 21:44
taurentoostronk

Re: Legion

Příspěvekod taurentoostronk » 08 srp 2015, 22:05

Only Azeroth’s most seasoned veterans possess the fortitude to wield artifacts of legend against the Burning Legion.


= every casual player :lol:

cron

Přihlásit se  •  Registrovat