Bonedaddy
Bonedaddy
Příspěvky: 2
Registrován: 17 pro 2014, 14:21
Bonedaddy

Bonnys - shaman - resto

Příspěvekod Bonedaddy » 17 pro 2014, 14:35

1) Dobrý den,
jak už je v názvu přihlášky hraji restoration shamana.Wow hraji od vanilly zatím téměř každý datadisk byl main mage. Pouze ve wotlku jsem hrál druida (resto). Charakter sem vyexpil před WoD... od začátku datadisku healuji. Momentálně moje výkony na hc bossech jsou v průměru. Snažím se koukat na různé videa a tipy jak healovat na jednotlivých encounterech. Vím že je vždy co zlepšovat.

Momentálně se snažím jet na crit + mastery http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... nys/simple
talenty od boss fightu asi jako vždy...

2)Jmenuji se Michal je mi 23 let. Jsem student. Letos státnicuji na ing. Raidovat bych chtěl 3 týdně. Jak už bylo řečeno wow hraji od vanilly.

3) Tak asi nejvíc vypovídací hodnotu má, že jsem minuly datadisk raidoval v Duality guiilde... sněma sem odprogresoval až po paragony (za maga). Momentalní gilda nema vubec budoucnost co se týče mythic raidu... přístup vedeni je laxní... na raidy nas chodí 12-13 a to jeste mame lidi z pugu.

4) No neřekl jsem vám asi že trenuju tenis :) mam přítelkyni proto je pro mě 3x týdně raid ideálka. Hledám kvalitní přístup k raidu.. přátelsky kolektiv... Rád si vyslechnu rady i kritiku, pokud je podaná normálním způsobem :).
Snad sem na nic nezapoměl :) snažil sem se o stručnost a vystihnout důležité body :)

Jeleniploutev
Blood Elf
Priest
Jeleniploutev
Race: Blood Elf
Class: Priest
Příspěvky: 24
Registrován: 17 zář 2014, 18:17
Jeleniploutev

Re: Bonnys - shaman - resto

Příspěvekod Jeleniploutev » 17 pro 2014, 17:38

Hail,

Bonedaddy píše:1)Momentálně se snažím jet na crit + mastery


crit je pro resto shamana druhej nejhorsi stat, jede se mastery>haste momentalne, rozhodne NE crit.

Enchant na zbrani je pro healera nic moc co sem tak koukal :lol:

Pokud to predelas a budes mit dnes cas (20:00) tak bych te zkusil na farmu.

:ugeek:
Obrázek

Bonedaddy
Bonedaddy
Příspěvky: 2
Registrován: 17 pro 2014, 14:21
Bonedaddy

Re: Bonnys - shaman - resto

Příspěvekod Bonedaddy » 18 pro 2014, 10:04

nemam problem to předělat :) ja koukal jak to jede jeden resto shaman z methodu :) tak sem to jel jako on...

Jinak sorry za vcerejšek vlezlo mi do toho neco osobniho :) uz se to nebude opakovat... Chodíte i dneska ?

cron

Přihlásit se  •  Registrovat