Viel
Troll
Mage
Viel
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 1
Registrován: 27 dub 2017, 15:28
Viel

Prihláška - Viel - Mage - Frost

Příspěvekod Viel » 27 dub 2017, 19:31

1) Dnes som začal na novom účte, takže o postave nebudem hovoriť. Ani link na char nedám. Prosím Vás ale o dočítanie prihlášky dokonca, nezatracujte ma.

2) Mám 28 rokov, manželku a polročného syna. Malý chodí spať cca o 19:30 takže raid time je pre mňa perfektný.

3) Skúsenosti mám od vanilly aj keď na offik som prišiel až na TBC a raidovať som začal od TOC na WOTLK. Odvtedy som raidoval až po Legion kde som hral v guilde Lords von Dante ale nakoľko sa mi tesne po začiatku Legion narodil syn odišiel som z WOW. Teraz keď som sa vrátil už guilda nefunguje. Pred LVD som bol v guilde The Fire Clan za postavu Xod, kde som hral aj s hráčkou Feddrah, aj keď ona si ma už pamätať nebude. (Čítal som posledný článok na vašom webe tak viem že je u vás). The Fire Clan sa tiež rozpadol.

4) Bohužiaľ som, sám nechápem ako, prišiel o účet. Takže som teraz kúpil všetko nanovo a začínam od 0. Viem že nehľadáte low ľudí, ale ja by som sa napriek tomu rád dostal do vašej guildy. Keď som zistil že moja predošlá guilda zanikla začal som sa pozerať kde by som si spravil nový domov a po tom ako som si prečítal váš ride time, pár článkov a pozrel pár videí na YT, začali ste mi byť sympatický tak, že sa chcem ku vám dostať za každú cenu. Je mi jasné že nebudem teraz raidovať. Dosť možno sa už ani do aktuálneho kontentu s vami nepozriem. Spravím ale všetko pre to aby som v tom ďalšom patchy bol plnohodnotným členom. Budem veľmi vďačný ak by som mohol byť u vás zatiaľ ako casual alebo friend alebo hociaký rank máte na tento účel. Ďakujem

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: Prihláška - Viel - Mage - Frost

Příspěvekod lotky » 27 dub 2017, 21:30

V tomto případě není s ničím problém. Pokud se chceš připojit jako social člen s možností raidu někdy do budoucna, tak klidně :)
GM of Silver Legion

cron

Přihlásit se  •  Registrovat