johnny1313
Blood Elf
Death Knight
johnny1313
Race: Blood Elf
Class: Death Knight
Příspěvky: 3
Registrován: 16 dub 2017, 10:49
johnny1313

DK - Spoukie

Příspěvekod johnny1313 » 16 dub 2017, 11:16

1) Základní informace o charu + odkaz na battle net.
Hraju BE Dkčko. Momentálně hraju blood, ale nemam jediný problém i s dps. Můj Ilvl je aktuálně 895. Nemám žádnou raid guildu, takže ten equip leze nahoru celkem pomalu. http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... kie/simple

2) Informace o mě, vyhovující raid time atd.
Je mi 24let a jsem v prváku na magisterském studiu. K tomu ještě hraju fotbal - rozepisovat kde atd asi nemá význam :-). raid time mi vyhovuje a určitě se rád přidám!
Aktivně jsem raidoval ve WOTLKu. Byl jsem v guildě WFA ještě s Lorionem, Kauvisisem, Nigraem, Julianou.. třeba je někdo znáte :-). Pak začlo období, kdy jsem měl během každého roku na nějakou dobu pauzu. Proto jsem raidy nějak neřešil a občas si je zašel akorát s kamarády atd. Věnoval jsem se hlavně pvp. V každé sezoně co jsem odehrál, jsem měl alespoň 2k+ raty.

3) Zkušenosti s wow, raid minulust, logy (worldoflogs nebo warcraftlogs) apod.
Wow hraju nějak od 14let. Jak jsem psal - s pauzama. V časech progresu jsem byl v té WFA a později až do teď už jsem se pohyboval v nějakých pug guildách, jen abych někde byl :-). Chodím si teď sólo M+ 2-13. Věnoval jsem se teď celkem dost těm M+, ale začnu zas pushovat trošku to pvp. Minulý týden jsem si odehrál s random healem 10her - 10výher mmr kolem 2k.

4) Alti + další informace, co se jinam nevešli
Mam jěště druida - guardian/feral... ale to je tak jen pro srandu, když už nemám s DK co dělat :-)

johnny1313
Blood Elf
Death Knight
johnny1313
Race: Blood Elf
Class: Death Knight
Příspěvky: 3
Registrován: 16 dub 2017, 10:49
johnny1313

Re: DK - Spoukie

Příspěvekod johnny1313 » 16 dub 2017, 16:45

By the way - jestli ještě chcete něco vědět, tak se klidně ptejte :-). Klidně i ve hře - Spoukie

Darviel
Blood Elf
Hunter
Darviel
Administrátor
Race: Blood Elf
Class: Hunter
Příspěvky: 119
Registrován: 05 srp 2014, 23:28
Bydliště: Město
Darviel

Re: DK - Spoukie

Příspěvekod Darviel » 16 dub 2017, 18:11

No, PVE progress v legii je u tebe nulový (krom těch M+, kterých teda taky není gigantický počet, ale odemně by to sedělo :D). Stav postavy jako takové hodnotit nemůžu, DK jde mimo můj zájem.

Spíš je to asi o tom, co všechno očekáváš. Člověk, co nemá zajité ani lfr/normal by podle mě neměl na Mythic ani pomýšlet. Nejde ani tak o to, že by to bylo brutálně těžké a já nevím co, ale je to dost jiné, navíc jsi psal že jsi dost pauzoval, takže je otázkou, jak dlouho jsi vydržel v jednom raidu, než jsi si dal pauzu.

Nejsem ve vedení, ale očekávám od vedení něco ve smyslu: pokud si chceš zahrát nějaké to HC/normal (čtvrtky) a v budoucnu třeba mythic farmu, tak by to asi šlo. Na zařazení do progressu to teď určitě nebude :) (a pravděpodobně by jsi takovouhle odpověď dostal v každé guildě)

Celysak
Blood Elf
Monk
Celysak
Race: Blood Elf
Class: Monk
Příspěvky: 311
Registrován: 05 srp 2014, 23:25
Celysak

Re: DK - Spoukie

Příspěvekod Celysak » 16 dub 2017, 18:45

Ahoj,
díky za přihlášku.

1) Co se týče raidovacích zkušeností, nevidím nic, co by stálo za zmínku, v současné chvíli dle armory neznáš ani LFR taktiky, natož vyšší obtížnosti, které se v mnohém liší.
Což je hlavní kámen úrazu.

2) Pravidelné pauzy .. kde je nějaká jistota toho, že za měsíc, dva nepřestaneš hrát?

3) Jak psal Darviel.. mohl bys dostat maximálně tak místo v Normal/HC runu, který se chodí ve čtvrtek.

Do progressu, kde je roster plný lidí s Mythic zkušenostmi, určitě NE.

U mě tu převažuje NE.*

*maximálně tak na čtvrtek na N/HC run.
Heal Officer & Sarcastic Pesimist

johnny1313
Blood Elf
Death Knight
johnny1313
Race: Blood Elf
Class: Death Knight
Příspěvky: 3
Registrován: 16 dub 2017, 10:49
johnny1313

Re: DK - Spoukie

Příspěvekod johnny1313 » 16 dub 2017, 19:47

Určitě nepíšu přihlášku proto, abych napsal něco o sobě a všichni se ze mě po... :-) Samozřejmě jsem nečekal, že bych Vám tady napsal přihlášku a hned během týdne progresoval Mythic raid. Nemam na to momentálně ani gear a ani neznám taktiku, jak bylo psáno výše. Každopádně se učím rychle a nemám problém si kolikrát zjišťovat potřebné věci a info sám, pokud je potřeba. Myslím si, že normal/HC je pro mě ideální start. Rád bych byl v guildě, kde to má smysl a můžu začít zas raidovat a třeba se Vám i ukázat, že nejsem takovej noob. :-) Později se k Vám třeba rád na mythic občas připojím, když Vám bude chybět Dkčko - ať už tank či dps. Momentálně to chce ale čas :-). Jak jsem psal, hraju po delší době a rozhodně za měsíc končit nebudu.

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: DK - Spoukie

Příspěvekod lotky » 16 dub 2017, 21:11

Stav raidu je takový, že momentálně máme spíš problém, že je hodně melee. Nicméně to se může kdykoliv změnit. Jak už bylo řečeno, do mythicu určitě ne. Maximálně se dá zkoušet N/HC NH, který chodíme tak občasně poslední dobou
GM of Silver Legion

cron

Přihlásit se  •  Registrovat