Enthory
Undead
Priest
Enthory
Race: Undead
Class: Priest
Příspěvky: 1
Registrován: 16 zář 2016, 15:47
Enthory

Enthoryzt - Shadow Priest

Příspěvekod Enthory » 16 zář 2016, 17:41

1) Základní informace o charu + odkaz na battle net.
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... yzt/simple
Tak mainim jak je uvedeno výšše Shadow (disco na občasný pvp) Mám bohůžel zatím 105 lvl, včera večer 15.9. jsem začal od 100. Vzhledem k práci mám opravdu dost času tak,že pogredovat itemy opravdu zvládnu rychle, jsem sice jako většina lidí unlucky na gear ale věřim že WQ a HCčka mi budou přát k dosažení 830+
2) Informace o mě, vyhovující raid time atd.

Tak začal bych asi věkem, to bude zajmat většinu (22 let) Více méně můj život se točí kolem dvou věcí,
práce a hraní počítačových her, každej v praci kdo má děcko a manželky mi říkají stejnou větu, hraj dokud to jde, než přijdou povinnosti a rodina.
Tak se toho zatim držím.


Tak v práci(Autolakyrník) jsem většinou do půl 3 občas nějaký ten presčas nebo sobota ale tak vždy bych měl být max v 5 doma a připravený progredovat a samozřejmě být i na farmu ať nezaostávám.

3) Zkušenosti s wow, raid minulust, logy (worldoflogs nebo warcraftlogs) apod.
World of Warcraft hraju přibližně 4 roky, ale jako s dost pauzama. Strávil sem dost času na freečkách (vím, jsem chlupák) hold nebyla motivace udržet se na jednom serveru at je to offi nebo free. Nyní již je a sem odhodlán se plně věnovat mé postavě.
Ohledně offiku toho moc není, měl sem naprd kamarády co by furt hráli jen PvP a slackovali v Orgrimmaru. To člověka brzo omrzí. Ovšem ohledně PvE scény zkušenosti mám, více méně sem si prošel většinou raidů na WoD každý, ovšem datadisk jako takový mě moc neoslnil. A celkem mě baví i příběh tak,že dost koukám na videa a úspěchy ostatních guild a YT toho dost naučí.
Např. Preach Gaming zrovna koukám akorát https://www.youtube.com/watch?v=-vmkqywxlEI myslim,že lepší návod asi není než tenhle týpek.
Vzhledem k nejnovějšímu datadisku mám proběhlý snad všechny hcčka a ohledně Mythiců mám 2 (VH a NL) Ovšem věřím,že se třeba najde skulinka v taktice a něco mě překvapí ale z chyb se člověk učí.



4) Alti + další informace, co se jinam nevešli
Doexpil sem si jako první char Shamana (Just for dream) bohůžel sem narazil. Dal sem 820 ilvl a prostě priest je priest to je srdcovka.

Asi tak do 2 rána jsem na wowku, kdyby chtěl někdo něco probrat osobněji v sobotu nějaký melouchy at se mám lépe než ostatní, ale mám v plánu to do 3 zabalit. Neděle to samý, od pondělka už zase volno i víkendy ( doufám)

Snad Vám ta modrá barva netrhá oči jak mě _- /

Děkuji za čas strávení nad mojí přihláškou a těším se na brzkou odpověď.

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: Enthoryzt - Shadow Priest

Příspěvekod lotky » 17 zář 2016, 12:50

Ahoj. Díky za přihlášku. Nejsme guilda pro včera doexpené lidi. Navíc máme nábor aktuálně uzavřen.
GM of Silver Legion

Piry
Goblin
Shaman
Piry
Race: Goblin
Class: Shaman
Příspěvky: 24
Registrován: 06 črc 2015, 22:02
Piry

Re: Enthoryzt - Shadow Priest

Příspěvekod Piry » 17 zář 2016, 12:56

Za mě osobně ano, argument že expí je ... no jak to říct.. zajmavej..
Znám ho osobně a hodně v poho člověk, co doexpí máme v plánu chodit hc + Mythicky ...
Fakt že vyexpil za den taky o nečem mluví že má o tu postavu zájem...

Celysak
Blood Elf
Monk
Celysak
Race: Blood Elf
Class: Monk
Příspěvky: 311
Registrován: 05 srp 2014, 23:25
Celysak

Re: Enthoryzt - Shadow Priest

Příspěvekod Celysak » 17 zář 2016, 13:10

Za den tu vyexpilo dost lidí, značí to jen o tom, že u toho sedíme od rána do večera.

Nábor je uzavřen. Proti.

Dungy a mythiky klidně chodit můžete ;-)
Heal Officer & Sarcastic Pesimist

cron

Přihlásit se  •  Registrovat