Jaaj
Blood Elf
Paladin
Jaaj
Race: Blood Elf
Class: Paladin
Příspěvky: 3
Registrován: 28 srp 2016, 17:16
Jaaj

Jaaj Retri Pala

Příspěvekod Jaaj » 28 srp 2016, 18:10

1)Main spec - Blood Elf Retri Pala 100lvl, 729 ilv

http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Jaaj/simple

2)Volám sa Marek a mam 23 rokov, som z dedinky Dolná Breznica blízko Púchova na Slovensku :)

Študujem na Žilinskej Univerzite v Žiline, momentálne idem do 5. ročníka, kde študujem Elektroenergetiku. Väčšinu som teda na internáte a domov dochádzam kedy je treba.

Raid time mi úplne vyhovuje, rozvrh si spravím ja aký chcem v škole keby sa niečo prekrývalo.

3)Moja história siaha do 2006/2007 kde som s partiou kamarátov hrával na free serveri menom Narnias, po čase (rok 2008 - mam aj achievement z invazie na konci TBC )sme sa rozhodli prejsť na oficiálny server Skullcrusher kde sme založili guildu Warriors of Dawn a s chuťou sme raidovali po kope ako veľká rodina.

Na free serveri som hrával Ret pala už na TBC (viem bolo to low, ale tu class som miloval už vtedy), došli sme teda na official server a znova som hral Pala. Začiatkom WOTLK som sa rozhodol skúsiť niečo nové, začal som hrať ako maina DK - nick Conquar na serveri Skullcrusher.

Boli to krásne časy hrať WoTLK s novou classou. Neskôr som však prešiel to semi-hardcore guildy Adrastus III, kde sme mali dalších kamaratov zo RL. Progress v tej dobe bol na dobrej úrovni, HC LK25 sa nám však nepodarilo zabiť. Pala som však stále mal ako alta. Tiež ma nick Jaaj.

S príchodom CATA sa mi hra prestávala páčiť, hral som DK aj Pala súbežne stále na serveri Skullcrusher, kde som sa aj super naučil po anglicky, lebo raid bol zložený z ľudí po celej Europe. Na TS vládol anglický humor :) Cca v období Firelands som si dal prestávku, lebo hra ma začala veľmi nudiť. S príchodom DS som sa však vrátil.

Postupom času ked prišiel Dragon Soul som sa rozhodol, že zmením realm a idem na Drakthul hrať môjho milovaného paladina. Guilda sa nám tiež rozpadala na Skullcrusheri, nemal som proste inú šancu.Na Drakthule som sa uchytil v super guilde s názvom Paradox (presný čas nástupu do tejto guildy bol 31.12.2011). Postupom času som sa vypracoval na raidera.

Hral som celý konec CATA v jednej z top guildy kde sa nám aj poradil zabiť Deathwing na HC mode. S príchodom MoP som bol stále top raider, a hru som si vychutnával za retri Pala. MoP ako datadisk sa mi páčil najviac a najviac som si ho aj užil. SOO bol dobrý rad avšak veľmi dlhý, Garosha (vtedy ešte HC, mythic bol až s príchodom pre-patchu na WOD) sme dali 21.4.2014 (5 mesiacov pred zaciatkom WOD). Postupom času som raidy vynechával. nebolo čo robiť.

S príchodom WOD som raidoval veľmi malo a s veľkými prestávkami kvôli bakalárke atd... Gear mám momentálne celý z HC HFC, do mythic som nakukol len na 1 bossa dalej ma to nebavilo. V Paradoxe som teda krásnych 5 rokov, s menšími prestávkami samozrejme.

Momentálne hrám casual hru teda nejake mythic HC dungy, HC raidy s pomocou findera. Logy sa momentálne žiadne nenájdu pre informácie, ktoré som písal vyššie.

4)
Alti sú takýto : Froost Frost DK 100lvl, Surimar Havoc DH 100lvl, Behunt MM hunt 100lvl, Conquar WW monk 100lvl, Scyrage Enha shaman 100lvl - všetko okolo 705 ilvl.

PC:
Asus N56V
CPU: Intel core i5 - 3210M, 2,5 Ghz
GPU: Nvidia Geforce GT 630M, 2GB
RAM: 6GB
HDD: 750GB
OS: Win10
TS samozrejme mám.

Toto bola moja história a súčastnosť vo veľmi krátkej forme...Takže ukončil by som to tak, že nie som nováčik a mám čo prinieť do raidu. Či už to budu dlhoročné skúsenosti alebo len obyčajný nadhľad na hru. Ak sa Vám páčim dajte vedieť, ak nie tak nech sa Vám darí v hre :)

Celysak
Blood Elf
Monk
Celysak
Race: Blood Elf
Class: Monk
Příspěvky: 311
Registrován: 05 srp 2014, 23:25
Celysak

Re: Jaaj Retri Pala

Příspěvekod Celysak » 28 srp 2016, 18:37

Jaaj píše:do mythic som nakukol len na 1 bossa dalej ma to nebavilo.


Uvědomuješ si, že guilda, do které se hlásíš se snaží právě o MYTHIC progress? :) řict při přihlášce, že tě mythic nebavil je sebevražda hned na začátku.

Jaaj píše:Momentálne hrám casual hru teda nejake mythic HC dungy, HC raidy s pomocou findera. Logy sa momentálne žiadne nenájdu pre informácie, ktoré som písal vyššie.


Pokud tě mythic nebavil, zůstal bych u Casual.

Jaaj píše:Takže ukončil by som to tak, že nie som nováčik a mám čo prinieť do raidu. Či už to budu dlhoročné skúsenosti alebo len obyčajný nadhľad na hru


Zkušenosti s vytrvalým pogressováním mythic obtížnosti, které se od heroicu liší přidanými mechanikami .. nikde nevidím, že bys například toho mohl nabídnout :)

za mě N-O-P-E.
Heal Officer & Sarcastic Pesimist

Jaaj
Blood Elf
Paladin
Jaaj
Race: Blood Elf
Class: Paladin
Příspěvky: 3
Registrován: 28 srp 2016, 17:16
Jaaj

Re: Jaaj Retri Pala

Příspěvekod Jaaj » 28 srp 2016, 19:29

Uvědomuješ si, že guilda, do které se hlásíš se snaží právě o MYTHIC progress? :) řict při přihlášce, že tě mythic nebavil je sebevražda hned na začátku.


Samozrejme, že si to uvedomujem. Asi si to zle pochopil... Ten raid ma nebavil nie obtiažnosť. Na najväčšiu obtiažnosť a dlhé hodiny progressu som zvyknutý z Adrastus III (WOTLK a kusok CATA ) aj z Paradoxu (koniec CATA, MOP az po WOD vo BRF kde som progressoval na mythic) Všetko boli TOP obtiažnosti samozrejme.


Pokud tě mythic nebavil, zůstal bych u Casual.


To iste čo som vyššie napísal.

Zkušenosti s vytrvalým pogressováním mythic obtížnosti, které se od heroicu liší přidanými mechanikami .. nikde nevidím, že bys například toho mohl nabídnout :)


Zas to isté, nehrám to 1 ani 2 piatočky zlatko... Ste až 17. na serveri , rank tiež nič moc. Ani t17 ste nemali bohvieaký. Ja a moje guildy boli vždy top 5-10.. nejaké tie skúsenosti asi mám :)

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Jaaj Retri Pala

Příspěvekod Coldbone » 28 srp 2016, 21:25

Jaaj píše:Zas to isté, nehrám to 1 ani 2 piatočky zlatko... Ste až 17. na serveri , rank tiež nič moc. Ani t17 ste nemali bohvieaký. Ja a moje guildy boli vždy top 5-10.. nějaké tie skúsenosti asi mám :)

Však my se také nikde nevytahujeme něčím co bychom nedokázali. Jsme "až" 17. na serveru a rank také nic moc, ani t17 jsme neměli bůhví jaký. Sice jsme soutěživí, ale nemáme ambice útočit s naším raid timem na top 5 na serveru. Naší obrovskou výhodou je, že už tako nějaký ten pátek fungujeme a finální kontent čistíme až do konce, navíc v přátelské (většinou :) ) atmosféře. Narozdíl od spousty jiných guild, které různě vznikají, aby se po chvíli opět rozpadly.

Jsi ve slušné guildě, píšeš, že to nehraješ 1 ani 2 pátečky, že jsi byl ty a tvé guildy vždy top 5-10, tak se jen divím, co by jsi chtěl pohledávat u nás, nebo co ti chybí v Paradoxu? :)

Celysak
Blood Elf
Monk
Celysak
Race: Blood Elf
Class: Monk
Příspěvky: 311
Registrován: 05 srp 2014, 23:25
Celysak

Re: Jaaj Retri Pala

Příspěvekod Celysak » 28 srp 2016, 21:50

:D :D :D
Cílem této guildy je END content, to co je předtím pro nás není až tak důležité.
Na serveru jsme měli kill jako 16., následně vznikla merge guilda, která vytvořila příčku navíc, ale to není důležité.
Pokud ti nevoní rank nad 15, tak můžeš zůstat v Paradoxu, kde můžeš dál pokračovat v Casual čekání na lavičce.

Plus tu hraje velikou roli i fakt, že v současné chvíli máme cca 45 lidí připravených do Legionu.
Heal Officer & Sarcastic Pesimist

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: Jaaj Retri Pala

Příspěvekod lotky » 28 srp 2016, 22:06

Chlubit se rankem 5-10 z dob, kdy byli 2 laddery (10 a 25 man) neni ideální. To jsme měli taky. A zároveň je třeba započítat trochu to, že přeci jen máme menší raid time než ostatní guildy, které zabili Archimonda na mythic.

Nicméně, nemyslim si, že jsi někdo, kdo by nás měl výrazně posílit
GM of Silver Legion

Waphle
Tauren
Monk
Waphle
Race: Tauren
Class: Monk
Příspěvky: 38
Registrován: 20 dub 2015, 21:58
Waphle

Re: Jaaj Retri Pala

Příspěvekod Waphle » 28 srp 2016, 23:01

Zas to isté, nehrám to 1 ani 2 piatočky zlatko... Ste až 17. na serveri , rank tiež nič moc. Ani t17 ste nemali bohvieaký. Ja a moje guildy boli vždy top 5-10.. nejaké tie skúsenosti asi mám :)

Další člověk co si myslí, že se do guildy dostane tím, že se nad ni bude povyšovat. Mám takové lidi rád, je vždy fajn je kicknout po prvním failu. Nope, zlatko :*
Naposledy upravil Waphle dne 28 srp 2016, 23:07, celkově upraveno 1

Jaaj
Blood Elf
Paladin
Jaaj
Race: Blood Elf
Class: Paladin
Příspěvky: 3
Registrován: 28 srp 2016, 17:16
Jaaj

Re: Jaaj Retri Pala

Příspěvekod Jaaj » 29 srp 2016, 10:48

[/quote]
Další člověk co si myslí, že se do guildy dostane tím, že se nad ni bude povyšovat. Mám takové lidi rád, je vždy fajn je kicknout po prvním failu. Nope, zlatko :*[/quote]

Prepáčte ak ste to pochopili s povýšenectvom.. Bolo to myslené na získané skúsenosti s progressovaním a raidovanim top END contentu.

Vyzerá to na NIE. Aj tak ďakujem za vyjadrenia :)

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Jaaj Retri Pala

Příspěvekod Coldbone » 29 srp 2016, 14:28

Žádost zamítnuta. Hodně štěstí při hledání jinde.

/LOCKED

cron

Přihlásit se  •  Registrovat