Fiki
Tauren
Druid
Fiki
Race: Tauren
Class: Druid
Příspěvky: 1
Registrován: 25 srp 2016, 12:54
Fiki

Trpkos resto druid

Příspěvekod Fiki » 25 srp 2016, 12:58

Věk: Je mi 18 Let

Nick: Trpkos, ale jinak má přezdívka je Fiki

Class + ilvl: Resto druid 661 ilvl, Resto Shaman , DemonHunter a ted si ještě expím Warlocka

- Tento ilvl se odvíjí z toho důvodu že jsem začal hrát na ofíku měsíc před vydáním legionu. Takže jsem si řekl že nemá smysl ted progresovat, když hned výjde nový data disk. S progressy mám zkušenosti z Free serverů. Byl jsem nejlepší guildě na serveru na Anathemě jako je Proxima Centaury či Old School Brothers.

Armory:

http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... kos/simple

Screen ze hry:

http://imgur.com/a/LWvfn

Povinný 1 aktivní alt (je to pro tebe problém?) Není to pro mě vůbec žádný problém.


Něco o sobě: Je mi 18 let. Pocházím z Pardubic. Wowko již hraji od TBC. Nejdéle jsem hrál WOTLK kde jsem ztrávil asi 3-5 roků. Při Cata jsem si dal pauzu od wowko. Jak vyšli Pandy tak jsem se k tomu zase vrátil, ale zatím jen k Freečkům. Ted před 2 měsíci jsem si koupil Wowko a hraji na ofíku. Už od začátku wowka jsem hral Resto druida. Takže je to můj main. Pak bych chtěl hrát dps warlocka, ale umím se podřídit. Progresovat dokážu klidně celý den. Mám s tím zkušenosti na frééčkách kde byli total nobrain lidi.Myslím si o sobě že jsem člověk se kterým se dá mluvit a dohodnout uplně v klidu.

Proč chceš k nám a co od toho očekáváš?: Chci k vám jelikož se o vás celkem dost mluví. Očekávám od vás ochotu, aktivitu a progress :).

Proč jsi odešel z předchozí guildy? Neměl jsem žádnou předchozí guildu na Ofíku.

Zkušenosti s raidy: Zkušenosti mám jen na minulejch datadiskách. Každopádně od Legionu to bude pro všechny stejné ( všichni budou muset se ty taktiky naučit a rotace. Takže si myslím že v tomto bych neměl být pozádu).

Máš funkční Teamspeak,mikrofon: Ano mám funkční TS. Při mé práci používám denno denně TS ( můj koníček je že vlastním jeden nejmenovaný Progaming team).

Kolik času trávíš ingame, máš čas na RT: St, Čt, Ne od 17:55 - 21:00?: trávím čas pokaždé když se dá. Což je každý den více méně dle domluvy :).

Na něco si zapoměl?: Děkuji za pochopení mé nezkušenosti ve WOD. Předem děkuji za vyřízení mé přihlášky :).

Dependable
Undead
Rogue
Dependable
Race: Undead
Class: Rogue
Příspěvky: 165
Registrován: 22 bře 2015, 16:15
Dependable

Re: Trpkos resto druid

Příspěvekod Dependable » 25 srp 2016, 13:22

som proti, máme dosť ľudí a skúsenosti z free serverov nie sú skúsenosti
dávam plus za gule napísať do takejto guildy prihlášku, ale úprimne, Fiki, skús nejakú guildu ktorá je bližšie tvojim skúsenostiam, a nie ktorá farmí end game content ;)

Celysak
Blood Elf
Monk
Celysak
Race: Blood Elf
Class: Monk
Příspěvky: 311
Registrován: 05 srp 2014, 23:25
Celysak

Re: Trpkos resto druid

Příspěvekod Celysak » 25 srp 2016, 13:40

Ahoj, díky za přihlášku.

1. Nevím, kde jsi si okopíroval předlohu přihlášky, ale náš Raid time zní: Pondělí, Středa, Neděle 20.15 - 23.15
Nevím, kde jsi přišel k St,Čt a Ne 17:55 - 21:00 .. takhle možná raidují děti, kteří mají večerku :)

2. Jak jsi řekl, v Legionu to bude pro všechny stejné, všichni se budou muset všechno naučit ...
Jenže jsou tu lidi, kteří již mají roční (a více) zkušenosti s progresem END contentu na nejtěžší obtížnost Mythic, což je cíl této guildy.
Tvé zkušenosti z free tomuto nemohou konkurovat

Věřím, že pokud se přihlásíš do guildy s nižšími ambicemi, nebudeš mít problém s přijetím.

Za mě je to NE.
Heal Officer & Sarcastic Pesimist

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: Trpkos resto druid

Příspěvekod lotky » 25 srp 2016, 15:35

http://sauronsoldiers.wowhordes.com/forum_threads/2512233 :roll:

Wotlk - 3-5 let, na cata jsi se na to vykašlal? A na MoP jsi se vrátil na free? Totally makes sense...

Vidím to random generátor pohádek.

Bež se radši věnovat svému tajemnému porgamingovému týmu. Věřim, že s pílí a přístupem, které jsi věnoval přihlášce, do roka a do dne vyhrajete svůj první friendly match v té tajemné hře!
GM of Silver Legion

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Trpkos resto druid

Příspěvekod Coldbone » 25 srp 2016, 15:49

Když nic, tak pobavilo. Nevysmívám se. Prvním krokem k úpěšnému přijetí je perfektně vyplněná přihláška dle požadovaného vzoru. Ty jsi si nedal ani tu trochu práce se zjištěním jak by měla vypadat. To, že jsi ji jen zkopíroval odněkud, kde jsi nebyl přijat a a ani jsi se neobtěžoval překontrolovat si po sobě obsah, je jen smutný bonus. Hodně štěstí při pokusech v jiných guildách.

Waphle
Tauren
Monk
Waphle
Race: Tauren
Class: Monk
Příspěvky: 38
Registrován: 20 dub 2015, 21:58
Waphle

Re: Trpkos resto druid

Příspěvekod Waphle » 25 srp 2016, 19:36

Málo goldů na screenshotu, nebrat, nebude nám k ničemu...

fasikora
Undead
Warlock
fasikora
Race: Undead
Class: Warlock
Příspěvky: 38
Registrován: 09 čer 2015, 19:34
fasikora

Re: Trpkos resto druid

Příspěvekod fasikora » 25 srp 2016, 20:38

nevidím nikde skadu naprosto nepouzitelny do raidu jediny addon bez ktereho nejde hrát....

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Trpkos resto druid

Příspěvekod Coldbone » 25 srp 2016, 20:54

LOCKED

cron

Přihlásit se  •  Registrovat