Neliinka
Neliinka
Příspěvky: 1
Registrován: 10 říj 2014, 23:56
Neliinka

Hejhulaa / Neliinka přihláška

Příspěvekod Neliinka » 11 říj 2014, 00:12

Dobrý den jmenuji se Štěpán Kopecký je mi 21 let a bydlim v Brně,Chtěl bych se přihlásit k vám do guildy a popř najít misto i v nějaké raidovací Skupině,koukal jsem se máte nějaké podmínky na zopovězení tak se do toho pustím.


1) Základní informace o charu + odkaz na battle net.

2) Informace o mě, vyhovující raid time atd.

3) Zkušenosti s wow, raid minulust, logy (worldoflogs nebo warcraftlogs) apod.

4) Alti + další informace, co se jinam nevešli



1) Muj Mop main má jméno Hejhulaa je to Blood elf (paladin) ma ilvl 572 a aktualni progress 9/14 hc dál už jsem se nedostal protože se oznámil datadisk a už se moc HC nechodilo a ja se připravoval na WOD
armory jsou tu

http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... a/advanced

ještě bych chtěl podotknout hodně střídaní guild pujčil jsem wow bratrovi už ho mam z5 bydlim sám a na učtu hraju jen já a on střídal guildy jak ponožky tak proto na wowprogressu je to škaredé těch guild co prostřídal ja jsem byl v guildě ČeskéChlévy a márnice a dál už on

profky Ench kvuli statum
JWL kvuli goldum

mám trošku rozhození Hit a Exp cap kvuli hc mace která mi padla na pugu i když to je na DK mě se hodí také

Muj WOD main jméno Neliinka je to Trolka Shamanka trolka kvuli racialce do Haste aktualni progress
11/14 normal snažil jsem se hrát tuhle postavu hodně protože chci změnu hrával jsem jenom mDPS tak jsem se rozhodl na s novým datadiskem změnit i clasu
na téhle postavě nemam doděláné profky snažil jsem se dělat gear ale do vydání WOD bude hotové Alchemka a Herba


2)Jak jsem psal už v hlavičce je mI 21 let a jsem z Brna dodržování RaidTime neni problem dělám rani noční takže vždy bych se musel domluvit s RL jak to bude podle rozpisu práce



4)Ostatni alti je Warlock který se jmenuje Pephnátek a Huntr který má jméno Pytelmounky /boost z wod/


Chtěl bych poděkovat za šancy napsat tuhle přihlášku a omluvit se za chybi popř mam problem z y/i :D


Děkuji dodávám ještě muj PC

Procesor Intel i5 4440 = 3,1 GhZ
Operační pamět Kingston HyperX Blu 4GB DDR3 1600Mhz
Základní deska MSI B85-G41 PC Mate - Intel B85
Grafická karta MSI R9 270 Gaming 2G
Pevný disk WD Caviar Green RX - 500GB



a o guildě jsem se dozvěděl od kamaráda Wolfgona kterého znám přez internet dlouho roky a pomohl jsem mu dostat Huntra z5 on ví sám :D

snad jsem na nic nezapoměl děkuji Štěpán Kopecký

galdurgul
Orc
Shaman
galdurgul
Race: Orc
Class: Shaman
Příspěvky: 2
Registrován: 19 srp 2014, 19:36
galdurgul

Re: Hejhulaa / Neliinka přihláška

Příspěvekod galdurgul » 11 říj 2014, 02:36

OnA Ye nOwAaA WeRzE WyPaTlAaAtOrU ? :D
Obrázek

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: Hejhulaa / Neliinka přihláška

Příspěvekod lotky » 11 říj 2014, 12:29

nuže tak něco k tomu: Paladiny momentálně moc nepotřebujeme. za další nick Hejhulaa byl spatřen asi tak milionkrát v trade chatu, jak neustále hledá guildy a story o bratrovi vypadá sice kůl, ale je nějak málo uvěřitelná (aneb vždcky, když někdo vypadá jak debil, tak za to mohl bratr, sestra, strýček, Santa Claus nebo Mickey Mouse). Co se týče pouze 9ti HC, protože guilda po oznámení datadisku přestala raidovat, tak to je čistá lež (Immerseus - Shamani 1.5.2014 zabiti, Nazgrim 4.5.2014, Malkorok 2.10.2014) - osobně to vidim, že tě někdo vzal na test raid, kde ses neosvědčil.

k shamanovi - hit cap je 15%. Máš kalhoty z profese, který jsou leather (jako wtf?!?!?!)

na obou charech máš prapodivný rozhodování co se upgradů týče

RL se určitě nebude ochotně domlouvat na tom, kdy máš noční a kdy ranní.

takže asi takto, za mě jednoznačné NE, protože lžeš, vymlouváš se na blbosti a ke všemu nejsi schopen ani nandat na svůj char (a budoucáího maina!!!) správný gear

a btw.: ty nemáš problémy jenom s i/y, ale vůbec s češtinou 1. stupně základní školy...
GM of Silver Legion

Inno
Inno
Příspěvky: 9
Registrován: 19 srp 2014, 18:02
Inno

Re: Hejhulaa / Neliinka přihláška

Příspěvekod Inno » 16 říj 2014, 07:19

Achjo, vždycky když je mi smutno, stačí si přečíst tohle a problem solved:D

cron

Přihlásit se  •  Registrovat