Zandjin
Orc
Warrior
Zandjin
Race: Orc
Class: Warrior
Příspěvky: 3
Registrován: 05 srp 2016, 20:19
Zandjin

Přihláška - Zandjin - Shaman - Enhancement

Příspěvekod Zandjin » 05 srp 2016, 21:46

Zdravím vás vespolek, milí členové Silver Legion a případně též externí čtenáři fóra,

úvodem bych si dovolil podotknout, že jsem si vědom vzorové osnovy přihlášky, zveřejněné na vašem fóru. Snad mi však prominete, pokud se trošku odchýlím již od jejího prvního bodu. Důvodem je fakt, že přihlášku podávám z pozice, z níž mohu nabídnout více než jeden char, a to zejména s ohledem na nadcházející datadisk. Uvádím proto následující chary (výčet je v zájmu stručnosti nikoli taxativní, přičemž chary jsou uvedeny v pořadí mé budoucí herní preference).

Rovněž bych si dovolil předznamenat, že všechny chary jsou neskutečně uboze gearnuté, talenty jsou hozené od oka s důrazem na co nejlepší efektivitu farmení apexů v Tanaanu, a to vše v důsledku toho, že se po delší pauze vracím právě kvůli Legionu. Nemusím jistě vyprávět o již předem jisté devalvace gearu, ke které dojde dne 30.8.2016, a proto se odvažuji doufat, že výše uvedené nedostatky nevrhnou na mou přihlášku příliš nepříznivé světlo. Let's get to it:

a) Zandjin - Shaman - Enhancement (teď když už není omezení na dual-spec, uvádím spec jako preferenci)
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... n/advanced
za tento char jsem raidoval jen chvilku v SoO, logy bohužel k dispozici nemám

b) Throngar - Warrior - Arms/Fury (radši bych Arms, ale bude-li Fury efektivněší, nebudu na tom lpět)
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... r/advanced
Za Arms warra jsem raidoval v Dragon Soulu, s tehdejší guildou Disbanded. Log třeba tady: http://worldoflogs.com/reports/ltyq80ub ... 257&e=3448 - skoro jsem se ranknul...ranknout se mi nakonec podařilo na Zon'ozzovi, ale to se mi nedaří dohledat, pravděpodobně mě později někdo ještě překonal :-(

c) Nexarion - Paladin - Retribution - za tohoto týpka jsem rozjížděl první tier v Cataclysmu...nic o čem by stálo za to mluvit, teprve se ze mě stával raider (ano, tehdy jsem opustil klikání na ability a začal používat keybindy! :D )
link na amory bohužel pouze takováto, který vám moc neřekne... a to jsem na něj nedávno i lognul! http://eu.battle.net/wow/en/character/s ... /Nexarion/ (je samozřejmě už lvl 100 a je na drakthulu)

d) Anthra - Death Knight - Frost (podle okolností se nebráním Unholy, které vypadá v Legion velmi slibně)
za Anthru jsem nikdy neraidoval...
a Armory je prostě líná... http://eu.battle.net/wow/en/character/n ... hra/simple

e) Psisyn - Rogue - Subtlety
taky neraidovací postava
o Armory už víme své...a to ačkoli jsem nedávno logoval i za tohoto bad boy http://eu.battle.net/wow/en/character/n ... syn/simple

pak mohu nabídnout Warlocka, Druida, Priesta, Mage a Huntera. Monka bohužel nemám :-/



Raid time 3x3 hodiny (st, ne a po 20:15 - 23:15) mi zcela vyhovuje...i když to je trochu moot, protože jsem si vědom, že aby se mě raid time vůbec mohl týkat, musím si nejprve vybojovat místo v raidu, že? ;-)



Jinak WoW hraji již od Vanilly, s raidováním jsem začal na sklonku WLK. Tehdy jsem tankoval za ferala (jj, Chill of the Throne byl fakt funny debuff, když jediná slušná mitigace bylo pro feral právě dodge :D:D:D ). Na začátku Cata jsem se obul do retriny, bylo to fun, ale kvůli jednomu dosti toxickém raid leaderovi v Joonbe (hello, dearest Sahyun!) se mi raidování znechutilo, vrátil jsem se k němu až jako arms warrior, a to do rozpadající se Conspiracy, kterou jsme potom mergli s DIsbanded, kde jsem byl v R2 10 man grupě. HC dragon soul jsme prolétli asi jako pátí na realmu (tím myslím naši R2...Rjednička bylo o fous lepší no, protože začínali dříve ;-) ). Na začátku pand jsem jel afflinu, ale po mogushanu jsem musel kvůli poslednímu ročníku vejšky dát WoW na čas vale... mezitím se guilda tak trochu rozpadla, ale ke konci datáče se složila, tak jsem zase naskočil jako Enha (už jenom na konec mythic SoO). Pak zase rozpad (Disbanded to bohužel měla v názvu, co naděláme...). Vzhledem k tomu, že v jiné guildě se mi raidovat nechtělo, a ta poslední zanikla, prošel jsem WoD v podstatě bez raidování... Proto nyní přicházím zpět s pokorou, neboť návrat k raidování není asi tak snadný jako návrat k jízdě na kole...

SIlver Legion nabízím zejména svou loajalitu, ochotu hrát víceméně kteroukoli classu či spec (samozřejmě preference jisté mám, ale o to tolik nejde) a zápal pro věc :-) Nebylo by ode mě ale pěkné, kdybych vás zároveň nevaroval, že mám poněkud nehezkou povahovou vlastnost, pro kterou se v posledních letech vžilo slangové označení "grammar nazi" ( to mi připomíná, že zde viewtopic.php?f=4&t=56 , pod bodem ad 4. by mělo být "nevešlY" ;-) ).

Taky se sluší dodat, že potencialitu mého trialu jsem dnešního dne prostřednictvím chatu předběžně probíral s Lotkomotivou (nebo Lotkomotivem? W/E, skloňování se časem určitě objasní), a tuto přihlášku píši zejména pro ukojení svého grafomanického chtíče a touhy po seberealizaci :D Ne, prostě bych se rád vám všem představil zde, než abyste se potom případně divili, kdo se to k vám vloudil (transparency ftw!).

Za čas, který jste, milí čtenáři, této přihlášce věnovali, vám srdečně děkuje Váš (možná)
Zandjin (nebo kterýkoli z cýše uvedených charů, jenž bude v Legionu nejvíce potřeba)!

P.S. Sorry za překlepy ;-)

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: Přihláška - Zandjin - Shaman - Enhancement

Příspěvekod lotky » 05 srp 2016, 22:01

Přijat na základě delšího ingame rozhovoru, reálného nedostatku dps warriorů a historie.

P.S.: Jsem jen Lotky, Lotkomotiva býval kdysi první alt. Ale to je už pár let zpět :)
GM of Silver Legion

Zandjin
Orc
Warrior
Zandjin
Race: Orc
Class: Warrior
Příspěvky: 3
Registrován: 05 srp 2016, 20:19
Zandjin

Re: Přihláška - Zandjin - Shaman - Enhancement

Příspěvekod Zandjin » 05 srp 2016, 22:15

Díky za poskytnutou příležitost :-) vynasnažím se být platným a užitečným členem Silver Legion :-)

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Přihláška - Zandjin - Shaman - Enhancement

Příspěvekod Coldbone » 06 srp 2016, 07:31

Tag tedy vytej. :)

cron

Přihlásit se  •  Registrovat