Velon
Troll
Hunter
Velon
Race: Troll
Class: Hunter
Příspěvky: 1
Registrován: 11 črc 2016, 20:57
Velon

Velon MM Hunter

Příspěvekod Velon » 11 črc 2016, 21:37

Velon MM/BM Hunter
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Velon/advanced

Ahoj, jmenuju se Jarek. Je mi skoro 19 let. Zkouším hledat novou guildu, protože ta ve které jsem teď se rozpadla.

Řekl bych že jsem docela schopný hráč WoWka. O hru se docela dost zajímám, rád si čtu všelijaké guidy a pokouším se zlepšovat. Huntera hraju už od Cataclysmu. Je to asi jediný char, který opravdu umím. Alty nějaké mám, ale žádného z nich neovládám tak jako huntera. Váš raidovací čas mi vyhovuje. Je víceméně stejný jako v mých předešlých guildách.

Začal jsem raidovat ve FL. V té době jsem byl v casual raidovací guildě a povedlo se nám zabít jen 1 HC. V Dragon Soulu jsem vstoupil do jiné guildy a začal pořádne raidovat. Podařilo se nám zabít HC Madness chvíli před Pandaríí. V Pandarii jsem raidoval jen v SoO. Se stejnou guildou jsem se dostal až před HC Siegecraftera ale po pre-patchi jsem už nehrál a oni to zabili beze mne. Ve WoDu jsem raidovat HM a BRF pořád se stejnou guildou, ale ke konci BFR začali odcházet lidi. S tou guildou jsem taky neměl moc šancí na Mythic, takže jsem pokusil dostat do nějaké s větším progressem. Dostal jsem se do Hard Fusion, ale tam mi to moc nevyšlo a skoro celé HFC jsem nehrál WoWko.

Jsme si vědom že moje zkušenosti s progressem posledního contentu jsou zřejmě nedostačující. Jako end-game se dá snad počítat jen DS a SoO HC, ale to jsem chodil jen 10HC a jsem si vědom že 20M se značně liší.

Logy nemužu nabídnout protože jsem přibližně rok nehrál.

Mimo WoWko jsem student technické školy. Nastupuji do posledního ročníku. Řekl bych, že jsem tichý člověk, ale nemám problém mluvit, pokud je potřeba. Moje hobby jsou kromě WoWka asi anime a fantasy literatura.

To je asi tak všechno. Vím že máte teď skupinu trochu plnou, ale řekl jsem že to zkusím. Rád bych se zase stal členem nějaké aktivní guildy.

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: Velon MM Hunter

Příspěvekod lotky » 11 črc 2016, 23:34

Ahoj, díky za přihlášku.

Aktuální situace je ta, že momentálně už nechci dobírat do raidu nikoho bez výrazných zkušeností s raidováním. V podstatě raid na Legion je aktuálně (pře)plněný a nechci tam dělat ještě větší přetlak.

Takže tě musím odkázat na jiné guildy, ostatně teď se všude nabírá. :)
GM of Silver Legion

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Velon MM Hunter

Příspěvekod Coldbone » 12 črc 2016, 12:25

Ahoj. Lotky ti již odpověděl, tak už jen pro doplnění jedna rada .. z informací, které jsi poskytl vyplývá, že jsi měl v raidování, potažmo v hraní velké pauzy, což není úplně dobrá vizitka při pokusu o vstup do jakékoliv semi-hard core guildy.

Ať ti to vyjde někde jinde. Hodně štěstí.

CB

cron

Přihlásit se  •  Registrovat