Derahito
Tauren
Druid
Derahito
Race: Tauren
Class: Druid
Příspěvky: 23
Registrován: 07 črc 2016, 20:14
Derahito

Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Derahito » 07 črc 2016, 20:27

In game nick: Derahito
Out game nick, age: Michal, 23

Class, specializace: Tauren - Feral, od legionu bych rád Resto main

Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... ito/simple

Alty: Hrál jsem chvíly Monka Mistweawera, expení bylo super, po dovršení max. lvlu mě přestal bavit,
pak jsem zkoušel mága a šamana, ale žádné zásadní zkušenosti na nich nemám.

Zkušenosti s raidováním: Moc zkušeností bohužel nemám, přidal jsem se na ofik v půlce BRF a postupně se do toho dostával, musím ale říct že raidování mě naprosto ohromilo a strávil jsem nemálo času studováním taktiky dalších bossů kteří ještě nepadli, co jsem dohnal equip tak jsem měl stálé místo v raidu a držel se v předních příčkách s dmg, a troufnu si říct že jsem taktiky nepokazil nikdy, když byl wipe, nebyl kvůli mě.

Styl hraní: V podstatě jsem takový nadšenec do wowka, pokud to mám hrát tak to hraji pořádně, což v podstatě znamená že si hledám návody, rady, triky, jak se svojí classou co nejlépe uspět a nebýt pro raid grupu zátěž(i když toho raidování ještě za sebou tolik nemám). Naneštěstí jsem musel vyřešit prvně školu a nemohl jsem se asi půl roku soustředit na wow. Teď mám školu hotovou, už jen bakalářska a státnice mě čekají.

Plány: Ve Vašem raidovacím čase budu plně kdyspozici každý den, naprosto mi vyhovuje. Také bych rád zmínil že doteď jsem hrál ferala, ale rád bych od legionu hrál main heal, dělal jsem si průzkum jak vypadá healování na ostatních classách a nejvíce mě zaujal opět druid, což mi naprosto vyhovuje, a doufám že bych si u Vás našel místo.

Předchozí guilda: CESKE CHLEVY A MARNICE, tohle je jediná guilda se kterou jsem raidoval, a dost jsem se tu naučil. Ovšem jak jsem nabíral zkušenosti a cit pro raid, přestala mi moje raid grupa, která je zaměřená na relax, stačit. Chtěl jsem přestoupit do grupy druhé která se dostala na 5/13M HFC ovšem ta členy nové nebere, zvlášť když relax grupa byla equipově slabší. Navíc byly nějaké hádky a aférky že z relaxu utekl tank do lepší grupy, všichni se pohádaly, tak jsem se raději s nikým o přestupu ani nebavil. V podstatě jsem si odchodil raid s Relaxem a pak jsem se snažil dostat do premade grupy, ovšem tam, stejně jako v Relaxu, dělají lidi neuvěřitelné hlouposti, a většinou se to rozpadne. Ale někdy se zadařilo a já jsem byl schopen nabrat lepší equip abych svojí grupu podpořil v dmg. No po té jsem si kvůli škole musel dát pauzu a začal jsem hrát až teď v červenci. Dost jsem se bavil s raid leadrem Relaxu jestli by mě mohl zapsat jako heal (s healem se dostanu do lepších premade grup a mohl bych tak skupině -takticky slabší- vypomoct), ovšem řekl mi že healu má dost že si mě zapíše maximálně jako náhradu, tak jsem se ho zeptal jestli neví jestli mají v druhé skupině volno pro heal, dmg dealerů má opravdu hodně, nechyběl bych, a pokud by raid padl rád bych jim vypomohl. No, na to mi bylo oznámeno že se mám klidně zeptat ale ať s místem v jeho grupě už nepočítám. Hádám že kvůli aférkám nemá lidi co chcou přestup rád, i když jsem šel prvně za ním a né rovnou do druhé grupy(kvůli čemuž byla v minulosti mela). Ještě jsem se ani neptal jestli by přestup byl možný, už delší dobu mě vztahy v guilde přestávaji bavit, jak po sobě pořad někdo štěká. Takže to mě dostává právě sem, rád bych si našel skupinu která raiduje často, dokáže raidovat podle jednoduchých taktik (viděl jsem video mythic Archi, byla to krása, žádnej zmatek na chatu, a všichni dělali co měli, moc se mi to líbilo) a přijala by skromného(troufnu si říct schopného) Resto Druida do raidování :-)

Střídání: Jak jsem se díval do jiných přihlášek kde se mluví i o střídání, tak se střídáním nemám problém, ovšem hledám guildu na časté raidování, rád vystřídám, ale raději bych víc raidoval než střídal.

Povaha: Jsem velice klidný, mírumilovný člověk, nemám rád hádky, ale když se na mě bezdůvodně šlape tak se ozvu. Jsem celkem tichý, ale s TSkem nemám problém, někdy rád i vysvětlím taktiky. Ovšem když nemám co říct tak jsem potichu, nadruhou stranu když je sranda tak se rád přidám.

Docházka: Už jsem to zmiňoval výšše, jsem schopen mít docházku na 100%, můžou ale nastat situace jako nemoc, nevolnost, atd. jistě to každý zná. Práci mám takovou že mám 8 hodin, a můžu si je odpracovat kdykoliv během dne, takže s prací problém mít nebudu.

Konec: Doufám že to nebylo moc informací naráz, snad se při čtení nikomu neudělá nevolno(a kdyby, je teplo, tak je nejlepší nějaký dobrý čaj). Doufám v nalezení dobré raidovací grupy, která je pohodářská a do které bych mohl zapadnout a užít si hraní :-). Doufám že jsem přihlášku neodflákl a že moje přijetí uvážíte. Přeji pěkný den všem.
Naposledy upravil Derahito dne 08 črc 2016, 06:44, celkově upraveno 1

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod lotky » 07 črc 2016, 22:05

Ahoj. Díky za přihlášku.

Situace se má tak, že je těžké aktuálně slibovat místo do raidu. Mám aktuálně cca 35 lidí do normalu/HC na začátek, což činí kohokoliv bez zkušeností s mythic raidy velmi znevýhodněného vzhledem k tomu, že 90% lidí má zkušenosti s full clearem mythicu. Do healu máme aktuálně potencionálně 9 lidí.

Já osobně dávám čas od času šanci vyniknout nováčkům, kteří akceptují fakt, že jim bez zkušeností nespadne nic do klína, a na Tvojí přihlášce mě pár věcí zaujalo. Ale rozhodnutí bude na Celysakovi, jakožto heal oficírovi. Nejspíš se tedy zde vyjídří nebo se s Tebou spojí, jestli má v plánu rozšiřovat počty healerů či zkoušet nové healery.
GM of Silver Legion

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Coldbone » 07 črc 2016, 22:09

Ahoj, i kdyby to náhodou nedopadlo, tak chválím přihlášku :)

Waphle
Tauren
Monk
Waphle
Race: Tauren
Class: Monk
Příspěvky: 38
Registrován: 20 dub 2015, 21:58
Waphle

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Waphle » 07 črc 2016, 22:18

Not bad, třeba to procne :>

Dependable
Undead
Rogue
Dependable
Race: Undead
Class: Rogue
Příspěvky: 165
Registrován: 22 bře 2015, 16:15
Dependable

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Dependable » 07 črc 2016, 23:16

hej ja by som mu dal šancu, už len preto, že si myslí, že "(viděl jsem video mythic Archi, byla to krása, žádnej zmatek na chatu, a všichni dělali co měli, moc se mi to líbilo)" čo ma rozosmialo od ucha k uchu :D chudák nevie do čoho sa hlási :D

Derahito
Tauren
Druid
Derahito
Race: Tauren
Class: Druid
Příspěvky: 23
Registrován: 07 črc 2016, 20:14
Derahito

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Derahito » 08 črc 2016, 06:43

@lotky: Diky za zvážení. Snad bude místo i pro mě. :-)
@Coldbone: No tak snad to i dopadne :-D
@Waphie: Třeba :-)
@Dependable: No já to beru hodně podle dosavadních zkušeností, šel sem jeden či dva raidy s progress grupou na farmu a byli dost organizovaní, měli rozházené pilíře s barvama a jen říkaly barvy a jaké budou fáze a pohybovali se jako -jeden muž-, což mě uchvátilo, protože v Relaxu to byl občas chaos. Takže když srovnám skutečnost že organizaci měli pěknou a dostali se k 5/13M a Vy jste to dali cele 13/13M, tak bych si troufl říct že organizaci a taktiky máte vypracované lépe, což sem si nemyslel že je možné, a jak jsem řekl, ten kill byla krása a všichni MUSELI dělat co měli, jinak by to byl jen další wipe :-) Ale v podstatě souhlasím, zatím netuším do čeho se hlásím :-)

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Coldbone » 08 črc 2016, 07:07

Nedá mi to se ještě nerozepsat. :D

Cesta ke killu Archimonda opravdu nebyla posetá růžovými kvítky. :) Všechna first kill videa vlastně trochu matou - vypadají většinou celkem k světu, protože je již vše zažité a ve videu už je vidět jen úspěšné zvládnutí kritických mechanik encounteru. Hodiny progressu a nervů před tím v něm nejsou promítnuté - snad jen kromě "projevů radosti" na konci boje.

Roster vypadá na papíře sice celkem široký, ale to byl na začátku WoD také. Od začátku do konce jsme vydrželi pouze 4 - viz článek na webu. Nicméně na druhou stranu poslední měsíce se sestava celkem slušně stabilizovala a nedochází k žádné velké fluktuaci. Jádro raidu zůstává prakticky dlouhodobě beze změn. Uvidíme co přinese další rok.

CB

Derahito
Tauren
Druid
Derahito
Race: Tauren
Class: Druid
Příspěvky: 23
Registrován: 07 črc 2016, 20:14
Derahito

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Derahito » 08 črc 2016, 07:24

@Coldbone: Já nemám iluze že to bylo snadné to vůbec ne, je mi jasné že za first killem je spousta hodin práce mnoho lidí. A snaha se potom vyplatí když nejtěžší encounter se nakonec zvládne. Snad moje přihláška nevyzněla jako že mám zájem jen o mythic bosse, pokud ano, tak se omlouvám. Já mám zájem odprogresovat všechno, a pokud si zasloužím tak dostat eq, nemám zájem o průtah raidem, z toho není žádnej pocit, rád bych si kill zasloužil, přece jen se člověk cítí líp když je důležitou částí kvůli které boss padl. :-)

Laeril
Blood Elf
Mage
Laeril
Race: Blood Elf
Class: Mage
Příspěvky: 29
Registrován: 20 dub 2015, 22:00
Laeril

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Laeril » 08 črc 2016, 07:38

Keď už sme pri kille archimonda, ktorá je tvoja obľúbená časť? Za mňa rozhodne https://gifsound.com/?gifv=kOuFgkQ&v=FlU5pJvZG7Y&s=18
[20:36:13] [I] [Redior]: why you played on drakthul where you arent from czech or slovakia?
[20:36:31] [I] [Airye]: ty jsi jinej autista :>

Derahito
Tauren
Druid
Derahito
Race: Tauren
Class: Druid
Příspěvky: 23
Registrován: 07 črc 2016, 20:14
Derahito

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Derahito » 08 črc 2016, 07:46

@Laeril: Heh, já to video zase tak podrobně nestudoval, jak už jsem zmínil, líbilo se mi hlášení co přijde dál, kam se mají lidi pohnout, celková organizace raidu, což v mé skupině tak pěkně vážně nebylo. Ale kdybych si měl vybrat tak krásná byla pasáž kdy (hádám) raid leader skoro prosil: "Nechcíííípnětéeee", ta mě pobavila :-) snad jsem odpověděl na otázku :-)
Pokud se jednalo o sarkastickou řečnickou otázku, tak ano, řekl jsem že to byla krása a můžete se mi za to smát, ale z mého pohledu to krásné opravdu bylo, navíc chybu udělá i ten nejlepší, a chybama se nejvíce naučíme, nebo ne? :-)

cron

Přihlásit se  •  Registrovat