Celysak
Blood Elf
Monk
Celysak
Race: Blood Elf
Class: Monk
Příspěvky: 311
Registrován: 05 srp 2014, 23:25
Celysak

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Celysak » 08 črc 2016, 08:06

Krásné to bylo, protože jsem to hlásil já :D takže ti tímto děkuji :D

Co se týče přihlášky, najde se málo lidí, kteří se dokážou nějak smysluplně rozepsat, za mě +1 za přístup.
Jak říkal Lotky, roster máme poněkud plný, v současné době máme potencionálních 9 healerů do Legionu, kde valnou většinu bych mohl bez výčitek nazvat velmi kvalitními hráči.
Bude těžké se jim vyrovnat, ale kde jinde se o něco takového pokusit, než na začátku datadisku, kdy mají gear všichni na stejné úrovni a o výkonu rozhoduje hráč samotný, ne set bonusy a podobné věci.
Nemůžu ti slíbit 100% umístění do raidu, protože mythic se skládá z 20 lidí a my jich tu v rosteru máme jak cikánů na sociálce :D
Ale můžu ti dát šanci ukázat, že něco umíš, a že bys mohl být přínosem.

I kdyby to nějak nevyšlo, stále je tu možnost zkusit damage spec s off healerem, ale to teď již moc předbíhám.

Nabírat a zkoušet nové healery již nějak nebylo v plánu, ale svou přihlášku jsi podal velmi hezkým způsobem a nevidím jediný důvod, proč to s tebou nezkusit.

Pokud jsem tě nijak neodradil :D tak tě u nás vítám :)
Pro invite si napiš Alojz, Celysak, Corleen či Lotkomotiva

PS: Off spec plánuješ nějaký mít a hrát? :)
Heal Officer & Sarcastic Pesimist

Derahito
Tauren
Druid
Derahito
Race: Tauren
Class: Druid
Příspěvky: 23
Registrován: 07 črc 2016, 20:14
Derahito

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Derahito » 08 črc 2016, 08:18

@Celysak: Neodradil jsi mě vůbec, chápu že né vždy dostanu co bych rád. Doufám že budu přínosem, 19.7 by měl být prepatch já se můžu pustit do testování restaka :-). Dmg offspec bud balance, bude to snadnejší co se eq týče, anebo feral, chtěl jsem zkusil i tanka ale co sem koukal tak druid tank kromě vzhledu nemá být moc záživný. Celou dobu hraju za dmg dealera, rád bych vyzkoušel jiný aspect hry. Každopádně pokud bude potřeba, rád se přizpůsobým. Doufám že reaguju na vše co je potřeba, pokud sem něco přehlíd tak mi dej vědět prosím, píšu v rychlosti, mizím totiž do práce. Zatím ahoj.

Waphle
Tauren
Monk
Waphle
Race: Tauren
Class: Monk
Příspěvky: 38
Registrován: 20 dub 2015, 21:58
Waphle

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Waphle » 08 črc 2016, 08:22

Díky Laerile, vážím si toho :D Tvé nadšení z naší "organizace" mě upřímně pobavilo :D Škoda, že jsi viděl jen videa z killů, streamy některých našich členů guildy by tě rozhodně pobavily více, jen to streamování našich raidů už tak moc praktikováno není...můžeš 3x hádat proč :D

Ale teď seriózně, od nováčků nikdy nejde úplně vědět, co čekat. Možná jsi někdo, kdo chce skončit v nějaké semi-hardcore guildě jako tato, možná na to máš, možná míříš někam víc, možná na to nemáš. Na druhou stranu pokud jsi do toho opravdu zapálen, chceš jít do naší guildy a myslíš, že to je pro tebe, jsem jednoznačně pro. Stejně ti lidi, co se k nám "vrátí" do Legionu, se na to hned vyserou. Raději bych vzal tebe než lidi, co raidovali někdy v dobách HM a vysrali se na to, protože to je vždy období toho "hype", a pokud někdo hraje a raiduje teď – v období jakési stagnace, kdy se ve WoWku opravdu nic nového neděje – tak by to měl vydržet i další expansion.

Darviel
Blood Elf
Hunter
Darviel
Administrátor
Race: Blood Elf
Class: Hunter
Příspěvky: 119
Registrován: 05 srp 2014, 23:28
Bydliště: Město
Darviel

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Darviel » 08 črc 2016, 08:42

Ha! Tak nějak jsem měl na mysli vaškovu myšlenku, takže i za mne - raději někoho, kdo má zájem v období totálního sucha, než někoho, kdo se tu otočí na dva měsíce a pak začne "pracovat" ať už na ženské, bakalářce nebo něčem akutním.

K progressu a vůbec tomu vážnějšímu. Vidím jen zabitej normál, z HC prakticky prd. Z tohohle hlediska se nelze moc o co opřít, na druhou stranu, legie přinese kopec změn a tak je možné, že hráči co podávali nějaký výkon nám v novém datapysku stačit nebudou. To se ostatně vyzkouší v prvních raidech, které budou pružné.

No a abych řekl i to b(é), normál je sranda, heroic je ještě pořád docela sranda... ale pak přijde "mystic" a tam už to taková sranda není. 400 Wipů na jednom bossovi, 2 měsíce neustálého nabíhání proti zdi, protože to někdo zase posral, to někdo vydržet nemusí. I takovéto "chvíle" (2 měsíce no) musí člověk vydržet.

Já proti nejsem, jen chci pouze nastínit, že člověk, který chodil/nechodil sranda-raid nebyl v raidu, kde to bylo dost napnuté, obzvlášť, když toto pnutí nastávalo sic "jen" 9h z celého týdne, ale někteří i to neustáli (tím mám na mysli nějaké ty obtížnější fighty, kde to někdy bolí :) ).

Derahito
Tauren
Druid
Derahito
Race: Tauren
Class: Druid
Příspěvky: 23
Registrován: 07 črc 2016, 20:14
Derahito

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Derahito » 08 črc 2016, 12:59

@Waphle: Je mi jasné že to není vždy jednoduché, jak už sem řek, chyby dělají i ti nejlepší. Já sám nevím co od sebe čekat. Já jen vím že mě raidování neskutečně baví a raději bych se sekl na mythicu na těžké taktice než na gorefiendovy normal protože lidi nechápou že když k nim přijde kostroun tak sejme jeho i všechny do okruhu 10 yardů. Upřímně neznám nikoho z Vás, v podstatě doufám že ste grupa pohodových lidí co chcou kvalitně progresovat.

@Darviel: Já raidoval i když jsem měl hodně práce a školy, takže jen tak nepřestanu, jen ten poslední semestr byl celkem napnutej a nechtěl jsem aby 3 roky byly v tahu jen kvůli wowku, navíc jsem se učil i přes noc a jako student informatiky, koukám do monitoru pořád. 3 hoďky navíc už nejsou tak moc ale jak jsou oči unavené tak se to prostě nedá.
Jojo, ja sem progresoval jen Normal do 9teho bose, zbytek mám v podstatě z premade grup, a to včetně HC.
Jak už jsem zmínil v reakci na Waphle-ho wipe na težkém bosovi mi vůbec nevadí, aspoň o to bude vítezství sladší :-) mi jsme takhle nabíhali na gorefienda.. takže moje nervy už mají trénink, takže hádám že v kombinaci s mou klidnou povahou ten "stres" budu zvládat :-)

Eveliss
Tauren
Warrior
Eveliss
Race: Tauren
Class: Warrior
Příspěvky: 290
Registrován: 10 bře 2015, 20:26
Eveliss

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Eveliss » 08 črc 2016, 13:52

resto bude v prvním tieru legionu bis healer, bylo by dobré o tom popřemýšlet. Navíc trochu konkurence pro neytie, třeba vytlačí ze sebe ještě víc. :)

Anyrose
Draenei
Priest
Anyrose
Race: Draenei
Class: Priest
Příspěvky: 15
Registrován: 11 led 2016, 22:48
Anyrose

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Anyrose » 08 črc 2016, 16:11

Určování u healera co je biss a není tak záleží na tom jak healuje :) můžeš mít sebe lepší classu a když to neumíš je ti k hovnu Eve.

Hezká přihláška

Eveliss
Tauren
Warrior
Eveliss
Race: Tauren
Class: Warrior
Příspěvky: 290
Registrován: 10 bře 2015, 20:26
Eveliss

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Eveliss » 08 črc 2016, 17:05

Dobře upřesním to, při max performance bude resto druid hodně dobrý v prvním tieru. To je, ale off topic :)

Celysak
Blood Elf
Monk
Celysak
Race: Blood Elf
Class: Monk
Příspěvky: 311
Registrován: 05 srp 2014, 23:25
Celysak

Re: Derahito - Druid - Restoration/Feral

Příspěvekod Celysak » 08 črc 2016, 17:22

Bla bla bla.

Derahito byl přijat, uzavírám topic.

Pokud to ještě nikdo neudělal, až přijdu po 8 hodině domů, plivnu po tobě invite :D
Heal Officer & Sarcastic Pesimist

cron

Přihlásit se  •  Registrovat