jBeater
Blood Elf
Hunter
jBeater
Race: Blood Elf
Class: Hunter
Příspěvky: 4
Registrován: 23 čer 2016, 13:33
jBeater

BM/MM Hunter, Jbeaters

Příspěvekod jBeater » 23 čer 2016, 15:08

Zdravim, odkedy hrám WoW na offiku, nemal som záujem o poriadnu guildu, lebo som nemal chuť stráviť hodiny progresovaním bossov dokola a dokola kedže som začal hrať niekedy v polovici expanzie draenor, bol som pozadu, nemal som moc voľného času, a hlavne som bol znechutený z guild z fun serverov. No teraz prichádza nová expanzia, Legion a tak som dostal chuť si nájsť dobre fungujúcu guildu, ktorá obľubuje raiding :) :)

Nick: JBeaters
Armory1: JBeaters
Armory2: JBeaters

Equip som moc nehuntil, momentálne behám viac menej v pvp, kedže moja random joinutá guilda má 0 aktivitu, z čoho mi je nanič. Preferujem MM huntra, no počas hrania som si vyskúšal aj BM, ktorého som si dosť obľúbil. O tom či hrať BM alebo MM rozhodne až Legion. Kedže začne Legion, ilvl pôjde hore, takže riešiť equip už nieje na prvom mieste 8-)

Momentálne mám kopu voľného času, teda aspoň kým si nenájdem brigádu :D
S istotou viem povedať, že čas od 19:00-00:00+ mi bude vyhovovať takmer vždy (Samozrejme niekedy sa dostavia povinosti, udalosti... ktoré majú prednosť). Od Septembra plánujem začať navštevovať VŠ, takže prvé týždne aktivita na WoW zrejme poklesne, no po "udomácnení sa" na novej škole by nemal byť problém :)

S WoWkom som začal na funku.. Posterus.cz ,Twinstar.cz....
Následne som si niekedy koncom roka 2014 kúpil offík, game-time som mal počas 2,5 roka asi len cca 6 mesiacov+, nehral som v žiadnej poriadnej guilde, takže som si kupoval game-time len keď som nemal čo robiť a mal som dlhšie obdobie voľna. S raidovaním na Drainore nemám prakticky žiadne skúsenosti (okrem raid-findrov a občastných raidov s kamarátmi), taktiky mi nerobia problém, kedže ich obťiažnosť väčšinou spočíva v dodgovaní plošných spellov, behania, zabíjania rôzdnych mobiek, prebijanim sa cez fázy, dmgovanim/nedmgovanim v určity moment........... k bossom existuje tona guids a informácii o ich spelloch... takže pre hráčov, ktorý vedia čo robiť/nerobiť by zabitie bossa nemal byť problém. Tohto sa držím, a až na pár menších problémov(som človek a mýliť sa je ľudské :) ) som takmer nikdy problém s raidovaním nemal.

Altov moc nevyužívam, pár ich je, no boli vytvorený za účelom vyskúšania si cláss atd...
Preferujem kolektovanie achievov od A po Z, takže budem rád ak sú takíto ľudia aj u vás.

To by bolo asi všetko z môjho slohu, ďakujem za skoré reakcie ;)

Waphle
Tauren
Monk
Waphle
Race: Tauren
Class: Monk
Příspěvky: 38
Registrován: 20 dub 2015, 21:58
Waphle

Re: BM/MM Hunter, Jbeaters

Příspěvekod Waphle » 23 čer 2016, 15:47

Na posterusu jsem hrál taky, kdo jsi?

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: BM/MM Hunter, Jbeaters

Příspěvekod lotky » 23 čer 2016, 15:58

Náš roster na Legion je až na výjimky plný lidí, co mají zkušenosti s mythicem (včetně zabití posledního bosse). V tuto situaci nejsme guilda pro tebe.

Takže aktuálně je odpověď nepřijat.
GM of Silver Legion

jBeater
Blood Elf
Hunter
jBeater
Race: Blood Elf
Class: Hunter
Příspěvky: 4
Registrován: 23 čer 2016, 13:33
jBeater

Re: BM/MM Hunter, Jbeaters

Příspěvekod jBeater » 23 čer 2016, 16:06

Na posterusi som hral v Mysthicovej/Mysticovej guilde(Aliancia)... meno characteru si už nepamätam.. no taktiež som hral huntra. Asenr, Limo.. atď.. viem že som s nimi behával raidy, bližšie info si už nepamätám.

Nechcem sa hneď zaradiť do hlavného progresu, nikde to tak nieje, že nováčik sa dostane hneď do hlavnej skupiny atd...
Bude mi stačiť byť členom a časom sa zviditeľniť --> dopĺňať vedľajšie skupiny,chýbajúcich hráčov a dostať sa vyššie :) (Ak nemáte proti tomu nič) ;)

Waphle
Tauren
Monk
Waphle
Race: Tauren
Class: Monk
Příspěvky: 38
Registrován: 20 dub 2015, 21:58
Waphle

Re: BM/MM Hunter, Jbeaters

Příspěvekod Waphle » 23 čer 2016, 16:11

Tak jestli nevíš, kdo jsi, tak já jsem byl Waffle, možná mě znáš O:)

Elyz
Blood Elf
Warlock
Elyz
Race: Blood Elf
Class: Warlock
Příspěvky: 45
Registrován: 20 dub 2015, 21:58
Bydliště: Bratislava
Elyz

Re: BM/MM Hunter, Jbeaters

Příspěvekod Elyz » 23 čer 2016, 16:12

Posterus nick: Arinori, primárne guilda Serious Company. Ak si hral za dôb Heuréky alebo až po wipe kde už bol samí dement :>> a žiadna poriadna guilda hype. Ešte potom Players not Found.
Obrázek

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: BM/MM Hunter, Jbeaters

Příspěvekod lotky » 23 čer 2016, 16:13

Chápu, jak se chceš zařadit. Nejsem v situaci, kdy potřebuju dělat nějaké nouzové rezervy. A 2 raidy mít nebudeme.
GM of Silver Legion

jBeater
Blood Elf
Hunter
jBeater
Race: Blood Elf
Class: Hunter
Příspěvky: 4
Registrován: 23 čer 2016, 13:33
jBeater

Re: BM/MM Hunter, Jbeaters

Příspěvekod jBeater » 23 čer 2016, 16:18

Hral som rok a pol pred wipom a ptm pár mesiacov po wipe. Players not Found mi príde známe, no nebol som pri nich :) Ak som s vami nebol v guilde, a nevolal s vami, poprípade nehral LoL tak si vás pamätať nebudem, môj mozog filtruje všetky nepotrebné veci out, takže si často to čo mi netreba nepamätám :(

Lotky takže mám definitívne počítať s tým, že miesto pre mňa nieje ? :(

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: BM/MM Hunter, Jbeaters

Příspěvekod lotky » 23 čer 2016, 16:36

A je to tak těžké pochopit? Hlásíš se do guildy, která bude progresovat mythic. Máš absolutně nulové raidovací zkušenosti (sorry, LFR fakt není raid). Tak, co bych s tebou asi dělal?

Na realmu je spousta guild, které mají nižší ambice. Fungují jako vstupní brány do raidů. To je místo, kam by ses měl obrátit.
GM of Silver Legion

jBeater
Blood Elf
Hunter
jBeater
Race: Blood Elf
Class: Hunter
Příspěvky: 4
Registrován: 23 čer 2016, 13:33
jBeater

Re: BM/MM Hunter, Jbeaters

Příspěvekod jBeater » 23 čer 2016, 16:39

K ďakujem za skorú odpoveď.
"Nulove raidovacie skúsenosti"--- hah ako myslíš, asi ma poznáš dobre :D
Tak idem teda hľadať inú guildu, prajem veľa šťastia pri progresse na Legione.. bb :)

cron

Přihlásit se  •  Registrovat