Doomerezpwns
Undead
Death Knight
Doomerezpwns
Race: Undead
Class: Death Knight
Příspěvky: 8
Registrován: 19 kvě 2016, 08:13
Doomerezpwns

DOOMEREZ (Allready in) Story of my life

Příspěvekod Doomerezpwns » 19 kvě 2016, 08:58

Zdravím,vzhledem k tomu,že jsme společně s Flashem už od včera v guildě,rozhodl jsem se napsat něco málo o mě anyway,aby jsem se trošku uvedl.

Ingame info:
V Guildě jsem pod jménem Døømerez.
Doom je Mainly FROST DW DK,což se nejspíše změní hned po tom co bude Legion live,jelikož artifact vypadá neskutečně a celkovej rework gameplaye za Unholy je výbornej. Doom je jedno z mých 3 DK:
Jedno jsem měl na PVP,druhy DK jsem měl na tréning arén abych si nekonil rat na mainovi a dál jsem měl Sydonaie který byl moje jediný PVE DK (S čistou HFC na HC) který jsem následně nechal společně s celým ACC bráchovi.
Momentálně jsem já i Flash Full 710 PVP Geared,měli jsme zhruba roční PVP prázdniny na OL,kde jsme hráli okolo dvou tisíc rat.

Personal info:
Jmenuju se Petr.
Bydlím kousek od Prahy (Pha východ)
V červnu mi bude 25.
Živím se jako osobní trenér,disponuju diplomem trenéra kulturistiky druhýho stupně a dietologa. (Stačí si říct,do guildy jídeláky for free.)
Hraju na PC který disponuje 24GB High end grafiky,osmijádrem 3,8 GZ a 32GB ramkama,takže nějaký sekání ve wowku nepřipadá v úvahu.
Ono nepřipadá v úvahu ani v Crysisu na ultra ve třech oknech...
Kontrastem k tomuhle fůznímu reaktoru je bohužel vesnickej internet 10Mb/s tam i zpátky. Kterej ale laguje hodně vzácně.

3) WOW EXP:
Hrát jsem začal týden před vydáním TBC.
Přes TBC Guilda Traitors,která tehdy operovala na předních příčkách na realmu.
NA wotlk transfer na Burning blade,tam ze začátku offtank paladin v jakýmsi nonamu,následně ale reroll na DK a dlouhodobý působení v TOP guildě Equilibrium až do jejího nešťastnýho spojení s Black eagles a jejího pádu.
Přes Pandarii Casual progress TOTka,pak trošku serioznější progress v SOO kde jsem měl mythik down po Thoka,zbytek instance až po nerfu,to byl už jenom ale zerg s vypnutym monitorem,kterej nestojí za řeč.
PVP PVP PVP
Transfer zpět na DT,kde jsem s Guildou Cutting edge vyclearoval HFC HC.
Bohužel,z nedostatku charizma GMka,jeho barvosleposti a neschopnosti řešit existenční problémy guildy,odchod a PVP do dnes.


Moji alti jsou:
Parador (704 PVP hunter)
Kronen (703 PVP Warlock)
Størmfury (707 PVP Enha shaman)

Dále bych asi jenom řekl že mám rád zábavu,občas si dělám srandu z věcí ze kterých se sranda nedělá. Mám rád výzvy,zuřim když někdo na raidech "šlape po mojí práci" když dělám 100% pro to,aby to chcíplo.
Dál mám rád zrzky oháknutý jako zlobivý školačky,sushi a dobrej rum...

Těším se na naší spolupráci v Legion. Jak já,tak Flash jsme motivovaní,nahypovaní a pripravení podat kvalitní výkony.

/salute

Vaporius
Pandaren
Mage
Vaporius
Race: Pandaren
Class: Mage
Příspěvky: 40
Registrován: 24 bře 2016, 23:25
Vaporius

Re: DOOMEREZ (Allready in) Story of my life

Příspěvekod Vaporius » 19 kvě 2016, 09:25

Ja bz som sa ta chcel opýtat ohladne ranajok , točím stale tuniak syr , cottage sunka , jogut vločky , prazenica ... vies mi poradit niečo iné samozrrejme z nejakymi hodnotamy pre kvalitne ranajky
dakujem :))

Doomerezpwns
Undead
Death Knight
Doomerezpwns
Race: Undead
Class: Death Knight
Příspěvky: 8
Registrován: 19 kvě 2016, 08:13
Doomerezpwns

Re: DOOMEREZ (Allready in) Story of my life

Příspěvekod Doomerezpwns » 19 kvě 2016, 09:55

Jogurt,vločky jsou fajn k snídani,já si dělám vločky s tvarohem,medem a proteinem.
Do oběda bych tam dával jogurt s vločkama,nějakej banán,ovoce,ať máš energii,klidně i tu praženicu,jestli jsou to míchaný vajíčka jak si myslim. :D
Pak si dej normální oběd a po obědě už bych jel jen ty bílkoviny a vlákninu,tuňáka,sýry do 30% libovou šunku, žádny přílohy,cottage a odtučněnej tvaroh jsou supr těsně pře spaním.

Ale je vidět že basics víš. :D

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: DOOMEREZ (Allready in) Story of my life

Příspěvekod lotky » 19 kvě 2016, 10:00

Díky za představení. Směrem k Legionu určitě chceme co nejvíc kvalitních lidí, protože na současném základu to chceme posunout trochu výš ten progres. Na čemž se už pracuje. A proto bude každá ruka s dobrým životopisem jistě dost nápomocná.

PS: Vy jste přišli skrze Lalady, jestli se nepletu
PPS: Celysák určitě chce dietu :D
GM of Silver Legion

Doomerezpwns
Undead
Death Knight
Doomerezpwns
Race: Undead
Class: Death Knight
Příspěvky: 8
Registrován: 19 kvě 2016, 08:13
Doomerezpwns

Re: DOOMEREZ (Allready in) Story of my life

Příspěvekod Doomerezpwns » 19 kvě 2016, 10:10

Byla by škoda se zapikat na Legionu v PVP se třema novejma arénama. Když bude tolik novejch krásnejch dungů a raidů. Přes Lalady myslím no,taková upíří slečna streamerka. :D
Obrázek

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: DOOMEREZ (Allready in) Story of my life

Příspěvekod Coldbone » 19 kvě 2016, 10:16

Zdravím. Díky za představení, vítejte a těším se na spolupráci! Jak již bylo řečeno, směrem k Legion doufáme v posun v progressu a v posílení rosteru - na tom se v současné době začíná pracovat. Proto se každý, kdo má zájem na tom hrát svou class dobře, hodí.

CB

Maslo
Blood Elf
Hunter
Maslo
Race: Blood Elf
Class: Hunter
Příspěvky: 108
Registrován: 14 led 2015, 22:25
Bydliště: Tachov
Maslo

Re: DOOMEREZ (Allready in) Story of my life

Příspěvekod Maslo » 19 kvě 2016, 12:34

Čabas,
tak snad se ti tu u nás bude líbit, a co nejdříve se zapojíš do dění guildy.

PS: Nejlepší snídaně je bůček s šesti a jenda hezky chlazená 12°
(určitě se ti ozvu a na něco ohledně stravy a cvičení poptám)

Nemiroff
Blood Elf
Paladin
Nemiroff
Race: Blood Elf
Class: Paladin
Příspěvky: 177
Registrován: 05 říj 2014, 21:46
Nemiroff

Re: DOOMEREZ (Allready in) Story of my life

Příspěvekod Nemiroff » 19 kvě 2016, 18:34

Doomerezpwns píše:Dál mám rád zrzky oháknutý jako zlobivý školačky,sushi a dobrej rum...




Nejlepší přihláška, co jsem kdy v životě viděl.... Lotky, dej mu Guild Mastera prosim... ;)

cron

Přihlásit se  •  Registrovat