Genzerov
Troll
Druid
Genzerov
Race: Troll
Class: Druid
Příspěvky: 3
Registrován: 14 dub 2016, 16:07
Genzerov

Genzeer-Druid-Balance/Resto

Příspěvekod Genzerov » 14 dub 2016, 16:27

http://eu.battle.net/wow/en/character/D ... r/advanced
Zdravím.Mám balance druida jako main spec..jako druhý spec mám resto. Ilvl 679 ale každým dnem se to zvětšuje..do pár dní bych měl mít aspoň 700.

Wowko hraji zhruba kolem 7 let. od datadisku wotlk. Hrával jsem chvilku na offíku potom jsem přestoupil na free servery kde jsem hrál celou dobu.Hrál jsem všechny datadisky.Skákal jsem sice z datadisku na datadisk ale wow mě nikdy nepřestalo bavit a asi nikdy nepřestane..hlavně když mám dobrou guildu a kolektiv.Jsem takovej "nerdík" ..jsem teda ještě student..ale na školu kašlu..hned co přijdu domů první věc co dělám je..že zapínám pc a to se ani nevysleču a bývám tu snad každej den od 3 hodin do půlnoci i dýl..zaleží jak se mi chce podle nálady...na free serverech jsem vždycky býval top dmg v raidu...mám zkušenosti skoro s každou postavou..hlavně paladin..DK..a warrior...mám rád postavy na blízko...ale tentokrát jsem se rozhodl hrát něco na dálku. na offiku jsem teprve týden..mám tu jen jednu postavu na lvl 100 a to je právě tento můj druid. ještě není nic moc ale rychle to pojede..snad :D. Čas neni můj problém..jen někdy v létě chodím ven se koupat :D ale jinak tu bývám pořád.

alty nemám..jak jsem řekl..na offíku jsem nedávno začal.proto potřebuji guildu..chtěl bych chodit raidy a nagearovat se s pomocí guildy a né worldu :P TS3 používám ale jsem spíš takovej introvert ..takže toho moc nenamluvím ..hlavně mezi cizíma lidma mi to dělá ze začátku problém ale časem pak už ne. nemám problém cokoliv udělat když mi to někdo normálně vysvětlí a nebude na mě řvát, protože nesnaším když se nademnou někdo povyšuje :D

Celysak
Blood Elf
Monk
Celysak
Race: Blood Elf
Class: Monk
Příspěvky: 311
Registrován: 05 srp 2014, 23:25
Celysak

Re: Genzeer-Druid-Balance/Resto

Příspěvekod Celysak » 14 dub 2016, 17:00

Ahoj :)
bohužel já hned na začátek musím říct, že jsem PROTI.
A to bohužel z důvodu úrovně tvého gearu. Současný 679 ilvl je pro nás naprosto nepoužitelný, během pár co získáš ilvl 700 to je stále beze změny. Momentálně progressujeme předposledního bosse na Mythic, kde průměrný ilvl v raidu je 738.

Pokud chceš guildu, která tě bez problémů přijme a zařadí do raidování, doporučil bych se Ti podívat na wowprogress na guildy, které se věnují normálu a heroicu. Na mythic toto bohužel vážně není.
Heal Officer & Sarcastic Pesimist

Genzerov
Troll
Druid
Genzerov
Race: Troll
Class: Druid
Příspěvky: 3
Registrován: 14 dub 2016, 16:07
Genzerov

Re: Genzeer-Druid-Balance/Resto

Příspěvekod Genzerov » 14 dub 2016, 17:46

no dobře. já myslel že třeba máte i lidi s menším gearem a chodí se třeba několik raidů :)

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Genzeer-Druid-Balance/Resto

Příspěvekod Coldbone » 14 dub 2016, 20:14

Ahoj Genzeere.

Já bych to neviděl tak černě jako Celysák. Není to sice na okamžité zařazení do progressu, ale balance druida nemáme v tuto chvíli ani jednoho. A v případě, že by bylo na farmu místo, nevidím důvod Tě na lehčí bosse nevzít a zároveň si postupně vyzkoušet jak na tom jsi. Nebylo by to vše okamžitě (tento týden), protože zrovna progressujeme a většinou protahujeme ID. Každý čtvrtek se chodí alt raidy, kde by jsi určitě dostal prostor.

Za mne tedy na zkoušku klidně ano. Ještě by mne zajímalo, jak daleko jsi na tom s legendary ringem? :)

CB

Genzerov
Troll
Druid
Genzerov
Race: Troll
Class: Druid
Příspěvky: 3
Registrován: 14 dub 2016, 16:07
Genzerov

Re: Genzeer-Druid-Balance/Resto

Příspěvekod Genzerov » 14 dub 2016, 21:36

no právě s tím jsem dnes začal..jak říkám na offu jsem nedávno začal..dělám si tu pvp gear teprve...a ptal jsem se kámaráda jestli se to ted vyplatí...a řekl že bych to stejně nestihl..že vyjde legion ..tak nevím no :)

Darviel
Blood Elf
Hunter
Darviel
Administrátor
Race: Blood Elf
Class: Hunter
Příspěvky: 119
Registrován: 05 srp 2014, 23:28
Bydliště: Město
Darviel

Re: Genzeer-Druid-Balance/Resto

Příspěvekod Darviel » 15 dub 2016, 02:20

Ring (alespoň ta nejnižší varianta - 735) je přibližna na 2 měsíce. Jde o aktivní a usilovnou práci, tzn. odběhat LFR + weekly quest v tanaanu. První část (beru to jako HM) je na týden, max dva. Druhá čast se dá zvládnout asi za tři týdny a pak je HFC, které je dost random.

Corleen
Blood Elf
Warlock
Corleen
Race: Blood Elf
Class: Warlock
Příspěvky: 130
Registrován: 21 dub 2015, 12:53
Bydliště: Havířov
Corleen

Re: Genzeer-Druid-Balance/Resto

Příspěvekod Corleen » 15 dub 2016, 06:41

Můj názor - nabíráme dpska, takže tě nabereme, vyzkoušíme na nějakém alt raidu, jak jsi na tom se zvládáním taktik a uhýbání z ohňů, a pak se uvidí co s tebou dál, jestli má smysl tě boostit mythicem a byl bys přínos na mannyho/archimonda

Francezqua
Goblin
Mage
Francezqua
Race: Goblin
Class: Mage
Příspěvky: 76
Registrován: 06 pro 2014, 16:19
Francezqua

Re: Genzeer-Druid-Balance/Resto

Příspěvekod Francezqua » 15 dub 2016, 06:52

Zkusit to s ním můžeme, jestli bude točit a umí svoji classu tak je gear jen nepatrností (- legendary ring, to je trošku větší zádrhel). Samozřejmě musíš počítat s tím, že pokud se nám prostě hodit nebudeš (low dps, nedodržuješ taktiky...) tak se prostě nedostaneš.

Takže za mě ano, ale jen na vlastní riziko.
Obrázek
Obrázek

Celysak
Blood Elf
Monk
Celysak
Race: Blood Elf
Class: Monk
Příspěvky: 311
Registrován: 05 srp 2014, 23:25
Celysak

Re: Genzeer-Druid-Balance/Resto

Příspěvekod Celysak » 15 dub 2016, 08:21

Přijatý do alt raidu, následně uvidíme jak to půjde.
Heal Officer & Sarcastic Pesimist

cron

Přihlásit se  •  Registrovat