Addwin
Orc
Warlock
Addwin
Race: Orc
Class: Warlock
Příspěvky: 2
Registrován: 31 pro 2015, 16:00
Addwin

Addwin - Warlock - Affli/Destro

Příspěvekod Addwin » 31 pro 2015, 16:51

Ahoj,
1) Postava, s kterou bych chtěl aktivně působit ve vaší guildě se jmenuje Addwin a je to Affliction Warlock - Orc. Mám zatím jen 703 item level z velké části za honory a conquesty, semtam nějaký ten item z mythic dungů. http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... n/advanced

2) Jmenuji se Martin, za 3 dny mi bude 18 let. Studuji v sedmém ročníku na Gymnáziu Opatov v Praze. Jsem relativně nekonfliktní a sociální člověk. Moje, ať už negativní, nebo pozitivní stránka je, že mluvím dost sprostě a někdy jsem až moc upřímný. Nemám rád takové to upjaté raidování. Řekněme, že radši budu progressovat 5 hodit raid s lidma v pohodě, než to vyčistit za hodinu a půl a na TSku slyšet jen připomínky k taktice. Ideálni raid time, by pro mě byl cca 18:00 - 23:00, ale záleží jaký den + se mohu přizpůsobit.

3) Wowko jsem začal hrát v roce 2009 na CZ/SK free serveru Anathema - Wotlk. Zde jsem vydržel hrát takřka bez přestávek 4 roky na stejném datadisku. Ze začátku jsem expil postavy a o nějakém PVE progressu jsem neměl tušení. Postupně jsem se dostával na lvly 80 a začal jsem střídat mnoho PVE guild. Nakonec jsem skončil v guilde Proxima Centauri u aliance, kde jsem vydržel 2 roky než se rozpadla. V této guildě jsem získal asi nejvíce zkušeností a vyequipoval jsem si 3 postavy na full ICC 25 HC gear. Sešla se zde naprosto skvělá parta lidí a na raidu nikdy nebyla nuda. Jakožto student, jsem měl (a stále mám) neskutečné množství volného času na jakýkoliv progress (na LK 25 HC jsem měl odpogressováno skoro 100 hodin). Bohužel, stejný datadisk postupně už všechny omrzel a každý šel vlastní cestou. Já jsem začal hrát hru World of Tanks, kterou jsem hrál 2 roky a teď jsem se znovu vrátil k Wow, ale na offíku, kde hraju zatím jen 2 týdny. Z Hellfire Citadel jsem byl akorát Archimonda na Raid finderu, ale skouknul jsem taktiky na všechny bosse z HFC HC/mythic. Vím, že jedna věc je znát to teoreticky a druhá prakticky, ale myslím si že mechanismy u bossů z Wowka, jsou relativně pořád stejné a myslím si, že s PVE mám docela dost zkušeností. (Btw, na serveru Anathema fungovalo ICC a RS z 99% jako na offíku.)

4) Alty nemám. Jsem zvyklý používat addony (obecně) - deadly boss modes, recount, healbot, omen, weak auras
Snažím se najít guildu, kde bude kvalitní PVE progress a pohodová parta, se kterou si sednu.

PS: Když jsem hrál World of Tanks, semtam sem hrál s jedním známým českým streamerem z této hry, pod jiným nickem. Kdyby vás třeba zajímal záznam z takového streamu, jak se vyjadřuji na TS atd..., tak vám bezproblému mohu poslat odkaz :D . (A olouvám se za případé gramatické chyby v textu :D)

Celysak
Blood Elf
Monk
Celysak
Race: Blood Elf
Class: Monk
Příspěvky: 311
Registrován: 05 srp 2014, 23:25
Celysak

Re: Addwin - Warlock - Affli/Destro

Příspěvekod Celysak » 31 pro 2015, 17:53

Ahoj,
já jsem bohužel PROTI, nevím jaký názor budou mít ostatní, ale:
Zkušenosti z Free .. jsou zkušenosti z Free .. to je jako kdybys chtěl v autoškole vytahovat zkušenosti z jízdy na kole :)
V současnosti progressujeme Mythickou obtížnost HFC, kam se s 703 ilvl dostanou pouze lidi, kteří si to koupí. A buďme upřímní, DPS by neodpovídalo požadavkům na killy bossů.
Dále tu je doba, po kterou hraješ na offiku. Warlock prodělal od WotLKu hromadu změn a nevěřím, že člověk classu zvládne za 2 týdny ovládat na kvalitní úrovni.
Proti hrajou i zkušenosti z HFC, LFR a Mythic je trochu rozdíl, krom nových mechanik tu je kupříkladu překrásná Barrage od Fel Reavera, která ze 100k škrábance přechází na IK.
Heal Officer & Sarcastic Pesimist

fasikora
Undead
Warlock
fasikora
Race: Undead
Class: Warlock
Příspěvky: 38
Registrován: 09 čer 2015, 19:34
fasikora

Re: Addwin - Warlock - Affli/Destro

Příspěvekod fasikora » 01 led 2016, 07:32

já k tomu asi nemám co kecat ale přece jenom něco napíšu.
zkušenosti 0%
gear 1%
nemáme si myslím potřebu dalšího warlocka do raidu (máme 3 aktivní)
rada pro tebe raději si najdi guildu s horším progresem kde nabereš nějaké zkušenosti a gear a když už se teda někde hlásíš tak si udělel i enchanty na itemy vypada to docela blbě když je nemáš....

Addwin
Orc
Warlock
Addwin
Race: Orc
Class: Warlock
Příspěvky: 2
Registrován: 31 pro 2015, 16:00
Addwin

Re: Addwin - Warlock - Affli/Destro

Příspěvekod Addwin » 01 led 2016, 12:57

Sorry hoši, byl to takový krok do neznáma... Popravdě jsem ani nevěděl, že progressujete HFC na mythic, takže asi doporučuju uzavřít tu přihlášku a dam asi na radu od Fasikora.
Jenom bych chtěl objasnit ale to, že free servery jsou různé a nemůžete všechny házet do jednoho pytle. Jak jsem řekl, ICC nm/HC a RS nm/HC na serveru kde jsem hrál, fungoval naprosto totožně, jako na offiku, měl jsem to okoukané z guidů offi guild. Každopádně, to nemění nic na tom, že s HFC rozhodně žádné zkušenosti nemam, takže to beru jako že jsem nepřijat.

Corleen
Blood Elf
Warlock
Corleen
Race: Blood Elf
Class: Warlock
Příspěvky: 130
Registrován: 21 dub 2015, 12:53
Bydliště: Havířov
Corleen

Re: Addwin - Warlock - Affli/Destro

Příspěvekod Corleen » 01 led 2016, 14:41

Jak bylo řečeno, jsme tři warloci v main raidu + tvůj gear a zkušenosti z offi hrajou proti tobě.
Neházej flintu do žita, spousta lidí vždy přecházela z freečka na offi a chvíli adaptace trvá, hodně lidí quituje až do další expanze a midprogress guildy hledají nové hráče, aby vůbec zaplnili roster. Mrkni na http://www.wowprogress.com/pve/eu/connected-drak-thul/ na guildy, které začínají mythic a hledají hráče, většinou tam máš vypsané co shání, kontakt atd.
Jinak bereme i casual/friends hráče, kteří se neúčastní main raidu, sem tam se chodí alt raid nebo myth dungy atd., tvoje ambice jsou ale asi výše :)

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: Addwin - Warlock - Affli/Destro

Příspěvekod lotky » 01 led 2016, 17:36

Všichni to už napsali za mě. Na realmu je hodně guild, kde se s tvými zkušenostmi a gearem chytíš a časem může přijít čas na to podat si i novou přihlášku k nám :)

nepřijat
GM of Silver Legion

Francezqua
Goblin
Mage
Francezqua
Race: Goblin
Class: Mage
Příspěvky: 76
Registrován: 06 pro 2014, 16:19
Francezqua

Re: Addwin - Warlock - Affli/Destro

Příspěvekod Francezqua » 02 led 2016, 02:39

Addwin píše:Jenom bych chtěl objasnit ale to, že free servery jsou různé a nemůžete všechny házet do jednoho pytle. Jak jsem řekl, ICC nm/HC a RS nm/HC na serveru kde jsem hrál, fungoval naprosto totožně, jako na offiku, měl jsem to okoukané z guidů offi guild.


Já jsem na Anathemě hrál a nefungovalo tam pořádně nic :D Je to troska server, kde teď hraje asi jen půl člověka co tam omylem zabloudil po cestě do pandashanu.
Obrázek
Obrázek

Darviel
Blood Elf
Hunter
Darviel
Administrátor
Race: Blood Elf
Class: Hunter
Příspěvky: 119
Registrován: 05 srp 2014, 23:28
Bydliště: Město
Darviel

Re: Addwin - Warlock - Affli/Destro

Příspěvekod Darviel » 02 led 2016, 05:16

No, reakci ostatních hráčů se nedivím, jen jedna věc mě trochu udivila. Dát si přihlášku do guildy, o které vím prd (především o progressu, RT) mi přijde trochu... k zamyšlení. Pravděpodobně bych taky neposlal životopis do masokombinátu pro ucházení o post IT experta, ale to jen tak mimochodem.

Ohledně free serveru, je to jiná hra a spousta hráčů co kdy byli dobří v nějakém datapysku (např. classic) se později nemuseli chytit. A to se bavím i o těch, co byli ve světě vidět. Komunitu freečkařů znám z jiné hry a je to trochu jinej svět.

Ad. Jak již corleen zmínil, na wowprogressu nalezneš seznam guild, nějaké info (pokud jej napíší) a z logů lze případně vysledovat RT, pokud jej nemají uvedený. Krom toho se dá HFC pugnout (teď na všechny obtížnosti). Nová krev bude potřeba, byl velký odliv hráčů a další datapysk tu bude za 3/4 roku. Během toho bude velký přísun nahypovaných lidí, kteří zase pravděpodobně odejdou.

Nemiroff
Blood Elf
Paladin
Nemiroff
Race: Blood Elf
Class: Paladin
Příspěvky: 177
Registrován: 05 říj 2014, 21:46
Nemiroff

Re: Addwin - Warlock - Affli/Destro

Příspěvekod Nemiroff » 11 led 2016, 18:55

Addwin píše:Jenom bych chtěl objasnit ale to, že free servery jsou různé a nemůžete všechny házet do jednoho pytle. Jak jsem řekl, ICC nm/HC a RS nm/HC na serveru kde jsem hrál, fungoval naprosto totožně, jako na offiku, měl jsem to okoukané z guidů offi guild.


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Oh please, stop, please.... my lord... please, stop, I'm dying... please.... stop it already....


Miluji nadšence do FREEček... Miluji když někdo do přihlášky píše zkušenosti z freeček :-)


Jen tak BTW, akčoliv se tomu dnes směji, i já jsem byl kdysi takový a psal jsem do své první přihlášky na offi guildu, že jsem zkušenej PVEčkař, protože jsem v nejlepší guildě na free serveru.

Dodnes se kvůli tomu budím spocenej, jak jsem mohl být tak bláhový :D

cron

Přihlásit se  •  Registrovat