taurentoostronk
Tauren
Death Knight
taurentoostronk
Race: Tauren
Class: Death Knight
Příspěvky: 26
Registrován: 18 črc 2014, 21:44
taurentoostronk

Re: Mathaius Unholy DK

Příspěvekod taurentoostronk » 03 dub 2015, 12:17

Na první dva bose jsi v rámci leadrování bandy lam zapoměl přehodit na necrotic plague, taky bývám zapomětlivý.

Avoidable dmg 3x pulverize
Singe (flame mezi cinder wolfy?), 500k dmg taken v 34 hitech? wtf to jak jsi dokázal.

Jinak proti určitě nejsem, Mich taky začínal jako úplný začátečník a po 3 měsících má konečně rank ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

Mathaius
Orc
Death Knight
Mathaius
Race: Orc
Class: Death Knight
Příspěvky: 21
Registrován: 03 dub 2015, 06:48
Mathaius

Re: Mathaius Unholy DK

Příspěvekod Mathaius » 03 dub 2015, 12:46

Nepřehazuju na plague na první dva záměrně.. A lamky nevedu, jen svůj HC pug a z něj ty logy nejsou :-)

Avoidable dmg- nebudu se vymlouvat ze někdo to taha jak ohon druhy tamto tretí tamto, faktem je ze mi je to tak nejak jedno estli me trefí kotoul na oregorgerovi nebo dostanu dotku od darmaca.. Je to tak nějak spojeno s depresí co v group kde jsem mam a celkovou narocnosti normal modu.. Moje představa clearu normalu za tyden a posunu na hccka se nesetkala s realitou.. Místo toho neustále protahujem něčí alty, gearujem lidi co ani neví jaky gear je pro ně apod..

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Mathaius Unholy DK

Příspěvekod Coldbone » 04 dub 2015, 18:32

Tak jsem se konečně dostal k PC. Nemiroff shrnul víceméně vše podstatné do svého postu. Zbytečně se tedy nebudu opakovat. Za sebe říkám ANO a přeju hodně štěstí nejen na prvním raidu. Věřím a doufám v dlouhodobou spolupráci ;-)

P.S.: Komentáře týkající se mého u gearu - vše jsou to ničím nepodložené pomluvy a mýty!

CB

cron

Přihlásit se  •  Registrovat