Fed
Orc
Hunter
Fed
Race: Orc
Class: Hunter
Příspěvky: 164
Registrován: 05 bře 2015, 11:38
Fed

Feddrah - hunter sv

Příspěvekod Fed » 05 bře 2015, 12:19

Ahoj,
1, môj main char, ktorý by som k vám rada presťahovala : Feddrah, hunter, orc, 680 ilvl
http://eu.battle.net/wow/en/character/Drak%27thul/feddrah/advanced
2, som žena, 43 (áno mnohým by som mohla byť mamkou, ale to neznamená, že sa rada nezahrám), Žilinčanka, chemická inžinierka, okrem závislosti na wow, sa pracovne venujem účtovníctvu, ďalej brušným tancom, jachtingu, môjmu mužovi a 2 deťom (chlapcom), preto mi vyhovuje váš neskorši raid time ;)
3, wow-ko hrám cca 5-6 rokov, od samého začiatku len na offi (netušila som že existujú aj nejaké free servery), toto bol môj prvý char a stále som mu verná, akurát bol vytvorený ako sexi night elfka na serveri Mazrigos. Raidy som objavila s príchodom cataclysmy, odprogresované v cca 3 anglicky hovoriacich guildách, ale vždy s tou istou partiou ľudí. DS mám odprogresované za healera - resto druid (aktuálne tiež na dt Fedrad). Postupne sa však všetko porozchádzalo, presťahovalo na iné servry, s príchodom Soo a flexov cez open raid, ma môj muž prehovoril na zmenu servru a samozrejme aj faction - on chcel byť vždy org - a v novembri 2013 sme si mainov s legendary backmi presťahovali na dt s vidinou častejšieho raidovania. Našla som nám miesto vo Fire clane, kde sme po prvý raz pričuchli k hc 25 (neskôr myt). Môjmu mužovi bohužiaľ pre pracovné vyťaženie nevyhovovala náročnosť hc raidov, tak som nakoniec v tfc ostala sama, ale úspešne som s nimi odprogresovala a odraidovala celý content až do dnes. Logy nájdete na https://www.warcraftlogs.com/guilds/5651
K vám sa hlásim preto, že TFC je aktuálne na bode mrazu s progresom po odchode raid leadrov a významnej časti raiderov a ja by som sa rada pohla ďalej.
4, okrem tohoto huntra mám ďalšieho v manželovej guilde, http://eu.battle.net/wow/en/character/Drak%27thul/fedrah/advanced, a balance druida http://eu.battle.net/wow/en/character/Drak%27thul/fedrad/advanced, okrem toho kopu iných nedôležitych postáv roztrúsených po mnohých servroch, kôli deťom, ktoré samozrejme hrajú wow-ko tiež .
Môžem vám ponúknuť spoľahlivosť - takmer 100% dochádzku, stabilný výkon, pokiaľ ide o dps, uznávam že v high movement fightoch mám o nejaké 2-3k menej, ale úspešne sa vyhýbam všetkým nástrahám, stíham aj miernu nadrprácu (butcher - stacky, kittovanie diel na black handovi, plameňomety na brackenovi) a mojou prioritou je prežiť až do konca :)

Coldbone
Troll
Mage
Coldbone
Administrátor
Race: Troll
Class: Mage
Příspěvky: 300
Registrován: 06 lis 2014, 21:49
Coldbone

Re: Feddrah - hunter sv

Příspěvekod Coldbone » 05 bře 2015, 12:47

Ahoj,

chtělo by se skoro pozdravit dobrý den :-) Hunterů máme v tuhle chvíli celkem dost... ale tím se nenech odradit. Přišel jsem jen pozdravit a pochválit přihlášku, ze které si člověk může udělat slušný obrázek.

Hodně štěstí při případném přijetí.

P.S.: Ještě pár dětí a můžete raidovat rodinně. :-)

Raksharas
Orc
Death Knight
Raksharas
Race: Orc
Class: Death Knight
Příspěvky: 71
Registrován: 21 zář 2014, 12:23
Raksharas

Re: Feddrah - hunter sv

Příspěvekod Raksharas » 05 bře 2015, 15:37

Také mám tendenci vykat :D takže Ahoj / dobrý den.
Je to moje první vyjádření k přihlášce a jsem jen obyčejné dps, takže mé slovo toho moc znamenat nebude.
Jak už napsal Coldbone, hunterů máme vskutku dost, ale byla by škoda to aspoň nezkusit. Já osobně bych byl minimálně pro test raid :)

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: Feddrah - hunter sv

Příspěvekod lotky » 05 bře 2015, 18:22

Ahoj,

předně chválím ukázkovou přihlášky včetně logů. :) Jak už tady moji předřečníci řekli, tak už máme opravdu hodně hunterů (aktuálně jsme na čísle 4). Sice nám jeden jede na měsíc pryč zanedlouho, ale i tak je to číslo vcelku vysoké. Na druhou stranu spolehlivých lidí není nikdy dost. Ale zároveň netrpíme akutní nouzí lidí, pohybujeme se teď na čísle 27-28 raiderů (včetně dobrovolných záložníků), jestli tedy dobře počítám, a mythic je pro 20.

Také momentálně trochu záleží na tom, jaké máš ambice, jestli chceš být součástí progresu na každého bosse či jsi ochotna přijmout i roli záložníka, který jde třeba jen na progres některých bossů (kvůli strategii apod.)

Abych to tedy "uzavřel". Probereme trochu v širším měřítku co a jak s oficíry a nějak to rozlouskneme.
GM of Silver Legion

Fed
Orc
Hunter
Fed
Race: Orc
Class: Hunter
Příspěvky: 164
Registrován: 05 bře 2015, 11:38
Fed

Re: Feddrah - hunter sv

Příspěvekod Fed » 07 bře 2015, 20:40

Ďakujem za pochvaly ;), bola to moja prvá prihláška.
S Lotkim som sa o tom už dnes rozprávala, tak len pre istotu - oficiálne aj sem - som ochotná akceptovať post v zálohe pokiaľ ide o progress myticu, dokonca mi to v tejto chvíli aj viac vyhovuje, lebo ako som spomenula v prihláške, venujem sa účtovníctvu a v marci je vždy najviac práce. Ak ma prijmete, hlásiť sa určite budem všade, je len na vás, kam ma zoberiete ;)

Alojz
Troll
Shaman
Alojz
Race: Troll
Class: Shaman
Příspěvky: 64
Registrován: 22 dub 2015, 15:16
Alojz

Re: Feddrah - hunter sv

Příspěvekod Alojz » 22 dub 2015, 15:20

The Fire Clan :) tiez som tam odraidoval nejake to HC a Mythic :) este si pamatam ako som sa k nim pridal a zacinal som s nimi v 10 manoch :) ohh... so many memories :)

cron

Přihlásit se  •  Registrovat