radek
Blood Elf
Paladin
radek
Race: Blood Elf
Class: Paladin
Příspěvky: 1
Registrován: 27 úno 2015, 22:12
radek

Radek- Paladin - Retri

Příspěvekod radek » 01 bře 2015, 11:00

Zdravíčko, jmenuju se Radek,je mi 20 let, bydlím kousek od Jičína a hraju retri paladina pod stejným jménem. :)

http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... dek/simple


Váš RT by mi vyhovoval resp. z 90% bych s ním neměl problém (těch 10% myslím, že známe všichni, kdykoliv se muže něco vyskytnout), popř. myslím, že se dá domluvit nebo se omluvit z raidu, jsem toho přesvědčení, že ''líná huba, hotové neštěstí''. :D :D


S wow jsem začínal na free serverech, na TBC, kde jsem odprogressoval od SSC po SWP.
Dále jsem hrál wotlk, který jsem odprogressoval od Naxxu po ICC 25 hc.
Cata a Pandu jsem vynechal, protože ty datadisky se mi nějako nelíbili, ale s příchodem WoD (mam 6/7 hc HM btw) jsem se rozhodl začít na offi, ale jelikož jsem tu měl kamaráda, kterej mě dotáhl k němu do guildy, ''eternal madness'', která se později pojila s jinou guildou, ve které pro nedostatečný ilvl pro mě nebylo místo. Pak jsem byl ve dvou guildách, v jedný jsem se nedostával na raidy, v další jsem tohle ID ''progressoval'' Brackenspora normal a po slovech holčiny ''víte, když se hejbu, tak nemužu castit'' jsem si řekl, že s tim asi nebude něco v pořádku. No ve zkratce, aby ta přihláška nebyla dlouhá, jak všechny knihy Harryho Pottera, tak hledám stabilní guildu, která je schopná i něco dát a při raidech se pobavit :D


Co se týče altů, tak mam jen mága lvl 97, který je na tom levelu asi měsíc, takže asi nic co by stálo za zmínku :)


Každopádně děkuju za přečtení a případné vyjádření :)

Nemiroff
Blood Elf
Paladin
Nemiroff
Race: Blood Elf
Class: Paladin
Příspěvky: 177
Registrován: 05 říj 2014, 21:46
Nemiroff

Re: Radek- Paladin - Retri

Příspěvekod Nemiroff » 01 bře 2015, 14:18

Ahoj Radku,

sice nejsem nikdo z vedení, nicméně jako maina hraji retri paladina, takže bych se rád vyjádřil k tvé přihlášce.

Při kouknutí na tvojí postavu na armory vidím pár nedostatků, které jsou ale lehce odstranitelné. Zaprvé enchant na zbrani... Shattered Hand? To je buďto hodně špatný vtip a nebo sis tam plácnul ten nejlevnější enchant stylem "na 645 ilvl zbraň nebudu dávat přece nic dražšího", osobně doufám, že je pravda je možnost B. Za druhé, kde máš třetí major glyph? Retri paladin je právě jedna z class na WoW, která má dosti úžitečné glyphy, ať už pro svojí vlastní surviabilitu, zvýšení dps a nebo pro nápomoc raidu. Osobně si ve většině boss fightů přeju, abych měl ještě možnost mít tak jeden nebo dva major glyphy navíc, to, že bych jel jen na dva a třetí uplně jebal nepřichází v úvahu. Koukni na icy-veins, tam jsou docela dobře popsané, které major glyphy se vyplatěj a co který dělá a pro jakou situaci je nejlepší. Za třetí, talenty. Divine Purpose se vyplatí mít pouze v případě, že máš 2-set a nebo 4-set v aktuální T17 gearu, což ty nemáš ani jedno ani druhé. Je ale možné, že jsi tento build jen odlognul po nějakém AoE fightu a nepřehodil sis to na standartní single dps build, ale to mi tam pak zas nesedí ten Executive Sentence, kterej se zas dost nevyplatí na AoE fighty. Takže nevim nevim jak to je.

Teď k tvým "zkušenostem s progressem". Píšeš, že s příchodem WoD ses rozhodl hrát na offi (btw. konečně dobré rozhodnutí), tím pádem tvoje dosavadní zkušenosti s progressem hodnotím číslem 0. Protože jako vypisovat zkušenosti z freeček a nazývat to zkušenostmi a nebo že "mám odprogressováno, protože jsem to celé na freečku odchodil" je holá kravina. Dělají to všichni co přijdou z freečka a někam se hlásej a dělal jsem to i já a i ty po nějakém opravdovém progressu zjistíš, že je to jako srovnávat dvě různé hry. Zkušenosti z freečka nemají žádnou, žádnou hodnotu. Jedině tak ukazují na to, že člověk je schopný dodržovat nějaké chování v raidovacím týmu, docházet včas na raidy, používat Tsko. V lepším případě pak ještě to, že je schopný si sehnat flasku/jídlo s buffem pro jeho classu, ale to není 100% u všech lidí co přijdou z freečka (zažil jsem warriora co si dával spiritove jidlo jakože pro regen a surviabilitu) Tím ale nechci říct že jsi špatný hráč, určitě ne, ale to by se muselo otestovat, neboť zkušenosti z freeček se nedají dohledat na progressu ani na armory a hlavně jsou k ničemu protože jsou z freeček.

A v poslední řadě je asi aktuální stav plate meleeček u nás v raidu. Je nás osobně bych řekl dost. Warrior, 3x Death Knight a nyní 2x Retri paladin. A k tomu máme pár dalších non-plate meleeku. Už tento stav nasvědčuje tomu, že do mythicu a na progress se nejspíš meleečka budou točit a podle potřeby a výkonu střídat. A to nepočítám další plate gear classy jako dvě holiny a tanka warriora Lotkyho ó sultána slunce naše jasné.


Takže kdyby moje slovo něco znamenalo, tak jsem PROTI a to z hlavního důvodu přeplnění melee dps.


Auf Wiedersehen.

lotky
Troll
Warrior
lotky
Race: Troll
Class: Warrior
Příspěvky: 629
Registrován: 21 dub 2013, 20:45
lotky

Re: Radek- Paladin - Retri

Příspěvekod lotky » 01 bře 2015, 16:17

vše ohledně situace melee dps a plate charů bylo řečeno. Já bych k tomu dodal, že docházka na 90%, protože 10% se může posrat neni nic, čím bys získal plusové hlasy (jak by se ti líbilo, kdyby tvůj RL měl docházku jen na 90%?). No prostě teď máme na plate a melee plno.
GM of Silver Legion

Jackuobo
Jackuobo
Příspěvky: 16
Registrován: 03 lis 2014, 01:12
Jackuobo

Re: Radek- Paladin - Retri

Příspěvekod Jackuobo » 01 bře 2015, 18:37

fuj to je ale hnusnej transmog :D

cron

Přihlásit se  •  Registrovat