Ace
Blood Elf
Paladin
Ace
Race: Blood Elf
Class: Paladin
Příspěvky: 1
Registrován: 10 dub 2018, 09:29
Ace

Přihláška - Áce, Holy Paladin

Příspěvekod Ace » 10 dub 2018, 09:43

Téma - Guilda
Nick - Áce
Class - H. Pala
Spec - Jak už jsem psal výše Holy, off specky nejedu.
Armory/Logy - https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... l/%c3%a1ce
- https://www.warcraftlogs.com/character/ ... l/%C3%A1ce

Ahojte, takže jmenuji se Martin, je mi 22 let a pracuji v oddělení Marketingu. K wowku jsem se dostal někdy kolem konce TBC ale převážně na free serverech, na ofi jsem došel někdy při vydání SoO. Ohledně RT, ten mi vyhovuje a myslím že bych měl mít 100% učast :) S připojením nebo FPS problém nemám, vše funkční a stabilní :) Holy palu jsem začal hrát někdy v průběhu ToSka, kde jsem dal jen 3/9M a momentální progress mám 2/11M. Můj nevětší progress byl asi na HFC kde jsem hrál Enha shamu s kterým jsem vyprogressoval 10/13M.

Díky za váš čas a budu čekat na nějaké vyjádření :)
Btag - Ace#22308

Darviel
Blood Elf
Hunter
Darviel
Administrátor
Race: Blood Elf
Class: Hunter
Příspěvky: 119
Registrován: 05 srp 2014, 23:28
Bydliště: Město
Darviel

Re: Přihláška - Áce, Holy Paladin

Příspěvekod Darviel » 11 dub 2018, 07:57

Zdravím,
saláta již jednoho máme, také holynu. Vím že dvě holyny nejsou dobré, protože si moc lezou do zelí a už to tu jednou bylo. V případě OS bych problém neměl, dva retardinové a případně bonusově prot by mi nevadil, takhle by to bylo buď na hodně velkou lavičku, nebo nějaké povinné střídání s druhým salátem.

Postava vypadá kultivovaně, M+ to chodí, aktivita je. Tohle by bylo fakt na nějakou domluvu popř. OS - tedy mimo holynu.

Darviel
Blood Elf
Hunter
Darviel
Administrátor
Race: Blood Elf
Class: Hunter
Příspěvky: 119
Registrován: 05 srp 2014, 23:28
Bydliště: Město
Darviel

Re: Přihláška - Áce, Holy Paladin

Příspěvekod Darviel » 12 dub 2018, 00:13

Tak nakonec změna, jestli jsi to ještě nečetl... saláta uživíme, aktuální chce causualit/benchovat. Takže beru, byť bych tam rád viděl alespoň ret OS, kdyby to bylo potřeba (byl přebytek healerů).

cron

Přihlásit se  •  Registrovat