„Recap“ (5)

ID se s ID sešlo a tak tu máme další krátké shrnutí událostí posledních. Hodnocení celého týdne bude lehce rozporuplné, protože zde byly povedené raidy ale i jeden raid méně povedený. Toto je ovšem takový „evergreen“, který se téměr periodicky opakuje. Středeční farma připomínala místy spíše progress. I když nakonec jsme se silou vůle dostali ke Councilu, tak budou přijata určitá opatření, aby se podobná situace ideálně nestávala, nebo alespoň stávala méně často. Nikoho předpokládám nebaví trávit čas na bossech, kteří jsou již dostatečně odprogressováni. Nedělní raid sice odstartoval prepullem, ale Gorefiend se zdá být již zažitý a po 4 pullech byl pokořen. Zbytek bossů by se dal nazvat krasojízdou. Socrethar bez většich problémů. Třešničkou na dortu byl ovšem Iskaar. Nejsou daleko doby, kdy jsme dokázali na tomto bossovi strávit nepěkné desítky minut. Tentokrát, nejspíš pod dojmem nepříjemných zážitků ze středečního raidu, vše fungovalo jak mělo. K Zakuunovi a jeho prvnímu rekillu nelze mít jedinou výčitku. Doufám, že to nezakřiknu, ale „tento boss by do budoucna neměl činit žádné potíže“. Díky těmto výkonům jsme měli příležitost vyzkoušet si prvních pár pullů na Tyrant Velhari. Zde se opět potvrdila klasická jistota, že ignorace HC mechanik má najednou za důsledek fatální dopady na životnost lidí v raidu. Přesto pondělní raid teoreticky skýtal slušnou příležitost k jejímu pokoření. Přišla však nečekaná slabší chvíle ohledně docházky… k tomu není moc co dodávat, snad se tak stalo výjimečně. Situaci zachránil Nemiroff a téměř z postele vytažený Dependable – budiž jim tímto poděkováno. I přes tuto nepřízeň se dalo mluvit o progressu a byl tak položen jakýsi základ pro pully příští.

Nedá se ještě závěrem nezmínit, že inv na raidy začíná ve 20:00. Představa a praxe by měla být taková, že ve 20:15 jsou všichni v raidu a pulluje se trash! Poslední dobou se téměř pravidelně stává, že někteří jsou tou dobou ještě někde v dungu, nebo na altech.

Poslední věc kterou bych chtěl ještě připomenout je vánoční anketa na fóru. Nezmeškejte příležitost hlasovat a případně se vyjádřit k dění v guildě!

CB

2 thoughts on “„Recap“ (5)

  • 17.12.2015 at 12:42
    Permalink

    doufám, že rozhovor bude aspoň na Vánoce! 😀

  • 18.12.2015 at 8:41
    Permalink

    Jsem rád, že tu mám aspoň jednoho fanouška. 😘

Comments are closed.